Ważne

Android 4.0 dla Sony Tablet S w Polsce na dniach

20120522-164326.jpg

“Aktualizacja do Android Ice Cream Sandwich (4.0.3) ukaże się najpóźniej do 31.05.2012” – na te słowa, opublikowane na oficjalnym profilu Sony Polska na Facebooku, z niecierpliwością czekali wszyscy posiadacze Sony Tablet S, zdezorientowani zamieszaniem wokół aktualizacji. Bowiem, jak na pewno doskonale wiecie, “lodowa kanapka” dla tego urządzenia w Stanach dostępna jest już od miesiąca… I choć tak naprawdę jest to jedynie potwierdzenie wcześniejszego komunikatu (“wiele wskazuje na to, że Android 4.0 trafi do Europy pod koniec maja”), tak dobrze wiedzieć, że wszystko idzie zgodnie z planem.

O tym, co wnosi aktualizacja systemu do wersji Ice Cream Sadwich, na łamach Tabletowo.pl czytaliście już wielokrotnie. Niemniej wspomnę, że Android 4.0 w większości przypadków poprawia stabilność działania urządzenia i wpływa na jego wydajność, natomiast firma Sony dodała od siebie jeszcze kilka gratisów w postaci np. małych aplikacji (m.in. kalkulator), które działają na wierzchu niezależnie od aktualnie pracującego programu.

Jak tylko aktualizacja będzie dostępna w Polsce, z całą pewnością o tym poinformujemy (już Marcel tego przypilnuje ;)). A tymczasem nie pozostaje nic innego jak czekanie ma pojawienie się komunikatu na ekranie tabletu lub sprawdzanie co jakiś czas ręcznie czy “lodowa kanapka” już do nas dotarła (ustawienia -> informacje o tablecie -> aktualizacja systemu).

Dzięki Marcel za podesłane info! ;)

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona