Logitech Solar Keyboard Folio dla iPada - Tabletowo.pl
Ważne

Logitech Solar Keyboard Folio dla iPada

Tabletowo.pl Logitech Solar Keyboard Folio dla iPada Akcesoria Apple Nowości
Posiadacze iPada którejkolwiek generacji chcący wejść w posiadanie ciekawego akcesorium do swojego tabletu zdają sobie sprawę, że ceny takowych do najniższych nie należą. Jednym z producentów dodatków do urządzeń spod znaku nadgryzionego jabłka jest Logitech, na którego wysokie ceny zawsze możemy liczyć. Najnowsza klawiatura firmy, Logitech Solar Keyboard Folio, wyceniona została na 130 dolarów.

Najnowsze akcesorium zasilane jest światłem. Jak informuje producent, po pełnym naładowaniu klawiatury można na niej pisać przez dwa lata – nawet w całkowitej ciemności (haczykiem jest, że czas ten zliczony został korzystając z niej przez ledwie dwie godziny dziennie).

Ale klawiatura to tylko jedno z zastosowań tegoż akcesorium. Solar Keyboard Folio to również etui chroniące zarówno ekran tabletu, jak i jego tylną obudowę. Warto zauważyć, że oferuje funkcję szybkiego włączania/wyłączania, która automatycznie uruchamia tablet po otwarciu etui i usypia go po zamknięciu.

Żeby tego było mało, jest to także podstawka – można iPada postawić pod dwoma różnymi kątami. W trybie rozrywkowym wygodnie rozmieszczone klawisze multimedialne umożliwiają szybkie rozpoczęcie lub wstrzymanie odtwarzania oraz zmianę poziomu głośności; w trybie pisania można korzystać z pełnej klawiatury.

Klawiatura Solar Keyboard Folio przeznaczona została do iPada drugiej i trzeciej generacji.

Tabletowo.pl Logitech Solar Keyboard Folio dla iPada Akcesoria Apple Nowości   Tabletowo.pl Logitech Solar Keyboard Folio dla iPada Akcesoria Apple Nowości   Tabletowo.pl Logitech Solar Keyboard Folio dla iPada Akcesoria Apple Nowości   Tabletowo.pl Logitech Solar Keyboard Folio dla iPada Akcesoria Apple Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona