Samsung aktualizuje wybrane tablety do Androida 4.0. Na razie w Kanadzie - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung aktualizuje wybrane tablety do Androida 4.0. Na razie w Kanadzie

Tabletowo.pl Samsung aktualizuje wybrane tablety do Androida 4.0. Na razie w Kanadzie Nowości Samsung

Machina aktualizacyjna tabletów z Androidem ruszyła już dobre kilka miesięcy temu. Od tego czasu tak naprawdę niewielu producentów wydało Androida Ice Cream Sandwich na swoje urządzenia. Część rozpoczęła częstowanie posiadaczy tabletów „lodową kanapką” w ostatnich dniach, jak miało to miejsce w przypadku Sony Tablet S czy Acerów: Iconia Tab A100 i Iconia Tab A500. A co z Samsungiem, który w portfolio ma najwięcej tego typu urządzeń? Z najnowszych informacji wynika, że aktualizacja tabletów Samsunga do Androida 4.0 ruszyła w Kanadzie.

Jak donoszą redaktorzy portalu TheGalaxyTab, z Androida Ice Cream Sandwich mogą się cieszyć od 30 kwietnia kanadyjscy posiadacze następujących modeli: Galaxy Tab 7.0 Plus, Galaxy Tab 8.9, Galaxy Tab 10.1 oraz tabletofonu Galaxy Note. Aktualizacja już się rozpoczęła, a sam proces będzie trwał przez kolejne miesiące bieżącego kwartału w zależności od posiadanego urządzenia i operatora.

Jak zaznaczył Paul Brannen z kanadyjskiego oddziału Samsunga, koreański koncern jest bardzo uradowany z możliwości zaoferowania użytkownikom swoich urządzeń najnowszej wersji systemu Android. Ma ona wpłynąć na tzw. user experience, przyjemność korzystania z urządzeń i poprawić ich wydajność, o czym przekonaliśmy się już w wielu przypadkach.

Nie wiadomo jednak nic na temat wypuszczenia aktualizacji tabletów Samsunga w pozostałych krajach, w tym także w Polsce. Gdy tylko się czegoś dowiemy, damy znać.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona