Acer Iconia Tab A100 zasmakował "lodowej kanapki" (Androida 4.0) - Tabletowo.pl
Ważne

Acer Iconia Tab A100 zasmakował „lodowej kanapki” (Androida 4.0)

Lubicie miłe niespodzianki? Ja uwielbiam. Zwłaszcza, jeśli dotyczą czegoś (kogoś), co (kto) jest mi bliskie i towarzyszy mi praktycznie na każdym kroku. Tak jest także w przypadku rynku tabletów internetowych, od którego – chyba nikt nie ma wątpliwości – dostałam tabletowego zawrotu głowy (zwłaszcza ostatnio, kiedy to przez moje ręce przechodzi mnóstwo testowych modeli). A propos niespodzianki piję do Acera i jego przedwczesnego wypuszczenia aktualizacji Androida w modelu Iconia Tab A100 do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich. Miło!

Ledwie kilka dni temu pojawiły się informacje dotyczące aktualizacji tabletów Acera – 7″ i 10,1″ – do „lodowej kanapki” (ilekroć tak piszę o najnowszej wersji systemu, przypominają mi się smakołyki rozdawane na MWC 2012… pamiętasz Jarek? ;)). Wynikało z nich, że Android 4.0 zacznie gościć na Iconia Tab A100 już 25 kwietnia, natomiast na Iconia Tab A500 – 27 kwietnia. Jak się jednak okazało, proces aktualizacji już ruszył i pierwsi posiadacze 7-calowego sprzętu tego producenta otrzymują AICS.

Dajcie znać czy Wasze tablety sygnalizują już możliwość zaktualizowania systemu, a jeśli tak, to jak Wam się podoba Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Teraz tylko czekamy na pierwsze wieści od właścicieli Iconia Tab A500, że AICS również jest dostępny – to tylko kwestia czasu.

A dla niedowiarków zdjęcie podesłane przez Elektri – dzięki! :)

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A100 zasmakował "lodowej kanapki" (Androida 4.0) Acer Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona