Acer Iconia Tab A500 też cieszy się z Androida 4.0 - Tabletowo.pl
Ważne

Acer Iconia Tab A500 też cieszy się z Androida 4.0

Ledwie dwa dni temu Acer rozpoczął uszczęśliwianie posiadaczy tabletu Iconia Tab A100, oddając w ich ręce możliwość aktualizacji systemu operacyjnego urządzenia do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Już wtedy jasne było, że użytkownicy jego większego brata – Acera Iconia Tab A500 – na „lodową kanapkę” nie będą musieli zbyt długo czekać. I faktycznie. Android 4.0 dla tego tabletu jest już dostępny.

Podobnie jak w przypadku A100, Acer zaskoczył nas wypuszczeniem update kilka dni wcześniej niż było to planowane. Zapytacie pewnie co z aktualizacją Androida w wersji z 3G (czyli A501) – według wieści ujawnionych na profilu niemieckiego oddziału Acera na Facebooku, A501 ma dostać AICS w najbliższym czasie.

Nasz Czytelnik, od którego pochodzi informacja o rozpoczęciu procesu aktualizacji napisał, że tablet nie informował o dostępności Androida 4.0, ale jak sprawdził ręcznie, takowa adnotacja się pojawiła. Warto więc zajrzeć w ustawienia -> informacje o tablecie -> aktualizacje systemu.

A dla niedowiarków fotka podesłana przez Michała – dzięki!

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A500 też cieszy się z Androida 4.0 Acer Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona