GameStop oferuje tablety pełne gier
Mediaexpert - Note 9!

GameStop oferuje tablety pełne gier

Tabletowo.pl GameStop oferuje tablety pełne gier Aplikacje Ciekawostki Nowości Samsung

Nie oszukujmy się, wszyscy lubimy pograć na naszych tabletach internetowych. Wielordzeniowe procesory, potężne układy graficzne i ekrany dotykowe o dużych przekątnych sprzyjają tej formie spędzania wolnego czasu. Oferowane we sklepach Android Market i Apple AppStore gry to rynek, który rozwija się równie szybko (o ile nie szybciej), jak rynek „dachówek”. Swoją szansę w tej dziedzinie dostrzegła firma GameStop, której ambitne plany dotyczące stworzenia tabletu dla graczy poznaliśmy nieco wcześniej.

Tajemnicze urządzenie ma zadebiutować w 2012 roku, lecz już teraz GameStop ma wiele do powiedzenia w tej sprawie. Do portfolio firmy weszły trzy tablety z systemem Android, których oprogramowanie wzbogacono o zestaw ciekawych gier oraz kompatybilny z nimi bezprzewodowy kontroler.

Tabletowo.pl GameStop oferuje tablety pełne gier Aplikacje Ciekawostki Nowości Samsung

Klienci mogą wybierać pomiędzy Asusem Eee Pad Transformer 16GB ($439), Acerem Iconia Tab A100 ($369,98) i Samsungiem Galaxy Tab 10.1 16GB ($539,98). Wszystkie urządzenia wyposażono, jak na tablety do gier przystało, w szeroki wachlarz preinstalowanych produkcji. Obejmuje on takie tytuły jak Dead Space, Monster Madness, Sonic CD, Cordy, Riptide GP oraz wiele innych.

Więcej informacji na temat tabletów oferowanych w sklepie GameStop znajdziecie tutaj.

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona