Ważne

Ciekawszy tablet Amazon zadebiutuje na początku 2012?

Niecierpliwe czekanie na dzisiejsze popołudnie, a co za tym idzie – na oficjalne wieści odnośnie pierwszego tabletu Amazon (Kindle Fire?), nie przeszkadza nam w śledzeniu kolejnych informacji na temat drugiego urządzenia firmy, które pojawiają się w sieci. Według nich znacznie ciekawszy i mogący się pochwalić lepszymi parametrami technicznymi sprzęt zadebiutuje na początku 2012 roku.

Już od dłuższego czasu po sieci krąży mnóstwo plotek dotyczących dwóch tabletów Amazon. Pierwszy z nich, 7-calowy, poznamy już dziś i będzie nim, na co wiele wskazuje, Amazon Kindle Fire. Drugim urządzeniem ma być model znany dotychczas jako Amazon Hollywood – z 10,1-calowym ekranem i czterordzeniową Tegrą 3.

Więcej informacji na temat Amazon Kindle Fire, którego premiera już dziś, możecie znaleźć w tym wpisie. Natomiast na więcej wieści dotyczących ciekawszego tabletu Amazon musimy jeszcze trochę poczekać. Spodziewana data premiery to pierwszy kwartał 2012 roku, co by się zgadzało z wcześniejszymi informacjami.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona