Sony promuje tablety S1 i S2 - część druga - Tabletowo.pl
Ważne

Sony promuje tablety S1 i S2 – część druga

Tabletowo.pl Sony promuje tablety S1 i S2 - część druga Nowości

Jakiś czas temu firma Sony wypuściła pierwszy filmik promujący jej tablety. I choć w większości przypadków nie zwracamy uwagi na pojawiające się filmiki tego typu, bo przecież jest ich mnóstwo, tak o reklamówkach Sony nie sposób nie wspomnieć. Nie są to bowiem typowe filmiki reklamowe produktów, w których zwraca się uwagę na ich najistotniejsze parametry techniczne czy porównuje do konkurencji. Jak zdążyliście zauważyć oglądając pierwszy wspomniany filmik, wideo w nietypowy sposób zapowiada nadchodzące tablety. Po obejrzeniu pozostaje niedosyt i aż chce się więcej… I to więcej właśnie nadeszło. W sieci opublikowane zostało kolejne wideo z serii filmików promujących tablety Sony: S1 i S2.

Jeśli spodobał Wam się klimat, w jakim zrobiony został pierwszy filmik Sony, ten też przypadnie Wam do gustu. Co więcej, ucieszy Was też informacja, że takowych wideo opublikowanych zostanie jeszcze kilka – trzy. Kolejne odcinki serii pojawiają się w odstępach czasu wynoszących ponad dwa tygodnie, więc ostatni z nich powinien trafić do sieci jeszcze przed rynkową premierą obu tabletów – ta w Europie dopiero we wrześniu.

Poniżej znajdziecie oba filmiki promujące – pierwszy sprzed dwóch tygodni i ten najświeższy. Dajcie znać co myślicie na temat tego typu, unikalnych reklamówek. A jeśli chcecie sobie przypomnieć parametry techniczne urządzeń – zajrzyjcie tutaj i tu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona