Sony promuje tablety S1 i S2 – część druga

Jakiś czas temu firma Sony wypuściła pierwszy filmik promujący jej tablety. I choć w większości przypadków nie zwracamy uwagi na pojawiające się filmiki tego typu, bo przecież jest ich mnóstwo, tak o reklamówkach Sony nie sposób nie wspomnieć. Nie są to bowiem typowe filmiki reklamowe produktów, w których zwraca się uwagę na ich najistotniejsze parametry techniczne czy porównuje do konkurencji. Jak zdążyliście zauważyć oglądając pierwszy wspomniany filmik, wideo w nietypowy sposób zapowiada nadchodzące tablety. Po obejrzeniu pozostaje niedosyt i aż chce się więcej… I to więcej właśnie nadeszło. W sieci opublikowane zostało kolejne wideo z serii filmików promujących tablety Sony: S1 i S2.

Jeśli spodobał Wam się klimat, w jakim zrobiony został pierwszy filmik Sony, ten też przypadnie Wam do gustu. Co więcej, ucieszy Was też informacja, że takowych wideo opublikowanych zostanie jeszcze kilka – trzy. Kolejne odcinki serii pojawiają się w odstępach czasu wynoszących ponad dwa tygodnie, więc ostatni z nich powinien trafić do sieci jeszcze przed rynkową premierą obu tabletów – ta w Europie dopiero we wrześniu.

Poniżej znajdziecie oba filmiki promujące – pierwszy sprzed dwóch tygodni i ten najświeższy. Dajcie znać co myślicie na temat tego typu, unikalnych reklamówek. A jeśli chcecie sobie przypomnieć parametry techniczne urządzeń – zajrzyjcie tutaj i tu.

źródło

Komentarze

 • ed

  spóźnili się z premierą o jakieś pół roku. Teraz będą próbować wpychać przestarzałego rupiecie, a że sprzęt nie posiada kompletnie nic ponad to co dawno oferuje konkurencja, więc jedyne co im pozostało to wypuszczać dziwne filmiki:)

 • marcin

  Czekamy na wypowiedz marcina azawakh wojciechowskiego co mysli na ten temat ;)

  • Ej, bez takich… To, że jestem na urlopie nie znaczy, że tu można kogoś obrażać, zaczepiać itp… please, trochę szacunku ;-)

   • Zex

    Ale jakieś świeżuteńkie info o HS7Slim bądź nex-genach H bym łyknął ;)

 • No dobra, było pasywnie (się skasowało… dzięki), no to będzie aktywnie. Reklamówki wymuszone, cierpkie, bez polotu. Ale tacy są Japończycy. Niech poproszą choćby Mumio, to im pomogą zrobić coś odrobinę żywszego niż 3-dniowy nieboszczyk.

 • rayan17

  macie racje taki sprzęt to kawal czasu temu powinni wypościć
  ale maja coś jeszcze markę i sonymaniakow którzy muszą mieć wszystko co ta firma wypuści na rynek .

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona