Ważne

Sony kusi filmem promującym nadchodzące tablety S1 i S2

Teaser – potoczne, wywodzące się z języka angielskiego, określenie zwiastunu filmu, gry komputerowej itp. nad którym/którą trwają prace. Teasery zawierają informacje o tym co będzie zawierał w sobie produkt po jego ukończeniu.

Uwielbiam wszystko, co jest nietypowe, co się wyróżnia, odchodzi od konwencji, jest inne. A taki na pewno jest dopiero opublikowany przez Sony film będący zapowiedzią nadchodzących tabletów tej firmy – modeli S1 i S2. Przedstawia on pociąg sunący po torach przez stoły wypełnione mechanizmami, dźwigniami, rampami, zjeżdżalniami, lampami i pojemnikami, w tle przesuwają się cienie rzucane przez żarówkę przymocowaną do lokomotywy. Co jakiś czas w zasięgu widzenia pojawia się S1 lub S2, na jego ekranie widnieje napis “I LOVE YOU”. W najbardziej krytycznym momencie pociąg dociera to tabliczki z napisem “To be continued” i… tyle.

Opublikowany przez Sony teaser jest bardzo unikalny i artystyczny, lecz nie dowiadujemy się z niego wiele na temat nadchodzących tabletów. Miejmy jednak nadzieję, że wkrótce japoński koncern ujawni więcej informacji na temat tych pracujących pod kontrolą systemu Android Honeycomb urządzeniach, które spośród morza konkurencji wyróżniają się nietypową konstrukcją.

źródło

Komentarze

  • Lost

    S2 to prawdziwy powiew świeżości na innowacyjnej pustyni stworzonej przez twórców tabletów. Okazuje się, że można zrobić ciekawy, intrygujący produkt, który przyciąga uwagę wyłamując się tym samym z trwającej wojny klonów. Oby więcej firm poszło w ślady Sony czy Asusa starając się wprowadzać na rynek coraz to nowe, ciekawe, oryginalne produkty.

  • art

    ale na filmie sa 3 tablety :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona