Lenovo ThinkPad trafi na rynek w sierpniu - Tabletowo.pl
Ważne

Lenovo ThinkPad trafi na rynek w sierpniu

Tabletowo.pl Lenovo ThinkPad trafi na rynek w sierpniu Nowości

Tablet Lenovo ThinkPad został oficjalnie zaprezentowany brazylijskim dziennikarzom. Do tej pory to tajemnicze urządzenie znaliśmy jedynie z mglistych przecieków, które nie dostarczały dokładnych informacji na jego temat.

Podczas konferencji prasowej w Brazylii, szef linii ThinkPad pokazał tablet wraz z etui wyposażonym w pełnowymiarową klawiaturą mówiąc, że to model dedykowany biznesowemu segmentowi rynku. Ujawnił także kilka szczegółów dotyczących specyfikacji i daty wprowadzenia na rynek. Lenovo ThinkPad to tablet cechujący się 10.1-calowym pojemnościowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz możliwością obsługi za pomocą rysika, układem Nvidia Tegra 2 1GHz oraz swego rodzaju „urządzeniem wskazującym”, którym najprawdopodobniej jest mysz.

ThinkPad trafi na rynek w ciągu 3-4 tygodni, czyli w sierpniu, a nie, jak sądziliśmy wcześniej, w czerwcu. Jego cena wynosić będzie 499$.

Z niecierpliwością czekamy na pełną specyfikację tabletu ThinkPad, która, biorąc pod uwagę fakt oficjalnej prezentacji urządzenia, powinna zostać opublikowana już wkrótce. Jeżeli będzie ona bliska tej, która pojawiła się w sieci dwa miesiące temu, na rynku zadebiutuje poważny gracz.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona