Huawei MediaPad - nieoficjalna specyfikacja. Zapowiada się ciekawie! (wideo) - Tabletowo.pl

Huawei MediaPad – nieoficjalna specyfikacja. Zapowiada się ciekawie! (wideo)

Tabletowo.pl Huawei MediaPad - nieoficjalna specyfikacja. Zapowiada się ciekawie! (wideo) Nowości Plotki / Przecieki

Firma Huawei pozytywnie zaskakuje. Model S7 Slim, który ostatnio przetestowaliśmy, zrobił na nas bardzo dobre wrażenie, mimo swoich stosunkowo niskich parametrów technicznych (porównując z najnowszymi tabletami trafiającymi do sprzedaży). Okazuje się jednak, że dla bardziej wymagających producent szykuje coś naprawdę ekstra. Ma nim być tablet Huawei MediaPad, znany wcześniej jako S7 Pro.

Dotychczas wiedzieliśmy, że MediaPad ma być najmniejszym i najlżejszym tabletem wyprodukowanym przez Huawei. Teraz już wiemy więcej – choć są to wyłącznie niepotwierdzone przez producenta plotki, które nie muszą znaleźć odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Otóż, wg nich, Huawei MediaPad ma posiadać dwurdzeniowy procesor Qualcomm o częstotliwości taktowania 1,5GHz (ewentualnie dwurdzeniową Tegrę 2 1GHz), a całość ma pracować w oparciu o Androida Honeycomb, co sugeruje, że 7-calowy ekran modelu będzie miał najprawdopodobniej rozdzielczość 1280 x 800 pikseli. Pozostałe parametry techniczne tabletu nie powinny odbiegać od wcześniejszych modeli firmy. Na jego pokładzie powinniśmy znaleźć kamerkę, 3G, WiFi oraz Bluetooth.

Co ciekawe, pojawiają się już pierwsze plotki na temat ewentualnej ceny MediaPad. Według najnowszych spekulacji, koszt tego tabletu ma się zamknąć w 400 dolarach (przypomnę tylko, że S7 Slim kosztuje 100 dolarów mniej). Oby tylko jego specyfikacja (ta powyższa) okazała się prawdziwa…

Poniżej reklama (wg mnie beznadziejna…) ciekawie zapowiadającego się tabletu:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona