MediaPad - kolejny tablet Huawei. Wkrótce premiera - Tabletowo.pl

MediaPad – kolejny tablet Huawei. Wkrótce premiera

Tabletowo.pl MediaPad - kolejny tablet Huawei. Wkrótce premiera Nowości

Jeszcze jakiś czas temu firma Huawei była kojarzona przede wszystkim jako producent modemów i niezbyt ciekawych telefonów komórkowych. Sytuacja ta uległa zmianie, gdy na rynku pojawiły się pierwsze tablety internetowe firmy, wśród których był między innymi Huawei S7, sprzedawany w polskiej sieci Orange, cieszący się popularnością wśród naszych Czytelników (co widać po ilości komentarzy pod tym wpisem). Okazuje się, że Huawei pracuje nad kolejnym modelem, którego prezentacja zbliża się wielkimi krokami.

Ma nim być Huawei MediaPad, który doczeka się oficjalnej premiery już 20 czerwca podczas eventu ComunicAsia w Singapurze. Na temat parametrów technicznych urządzenia nie wiemy dosłownie nic – ani pod kontrolą jakiego systemu będzie pracować (choć tu skłaniam się raczej ku Androidowi), ani nic innego.

Jedyna informacja, jaką Huawei zechciał się podzielić, to fakt, iż MediaPad ma być najmniejszym i najlżejszym tabletem dotychczas wyprodukowanym przez tą firmę. Nie wiadomo jednak czy chodzi o przekątną ekranu czy po prostu mniejszą ramkę dookoła wyświetlacza, cieńszą obudowę, itp.

Więcej informacji na temat Huawei MediaPad poznamy już niebawem. A tymczasem dla osób zainteresowanych tabletami Huawei mamy dobrą wiadomość – obecnie testujemy kilka tabletów i wśród nich jest najnowsza propozycja tego producenta – Huawei S7 Slim! Recenzja już niebawem :)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona