HTC Flyer i pierwsza aktualizacja systemu - Tabletowo.pl
Ważne

HTC Flyer i pierwsza aktualizacja systemu

Tabletowo.pl HTC Flyer i pierwsza aktualizacja systemu Nowości

Od rynkowej premiery HTC Flyer nie minęło jeszcze zbyt dużo czasu, a już producent daje znać klientom, że o nich pamięta. Tajwański koncern wypuścił pierwszą aktualizację systemu swojego tabletu, jednak nie jest to Android 3.0 Honeycomb – tak bardzo wyczekiwany przez posiadaczy Flyer.

Firma HTC zdecydowała się na aktualizację systemu Android, wprowadzają kilka poprawek, które  mają znacząco wpływać na zwiększenie wydajności urządzenia. Jest to update OTA (over the air), czyli niewymagający podłączenia tabletu do komputera.

Jeśli wśród Czytelników Tabletowo.pl są osoby posiadające HTC Flyer – dajcie, proszę, znać czy faktycznie widać jakąkolwiek różnicę w korzystaniu z tabletu po tej aktualizacji. A jeśli chodzi o dostępność Honeycomb dla HTC Flyer – na ten temat na razie nic nie wiadomo.

Warto przypomnieć, że HTC Flyer to tablet z ekranem o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, który umożliwia korzystanie z kilku aplikacji za pomocą magicznego piórka. Urządzenie zostało wyposażone także w procesor o taktowaniu 1,5 GHz, 16GB lub 32GB pamięci oraz dwie kamerki.

Test HTC Flyer możecie przeczytać tutaj.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona