Aktualizacja HTC Flyer do Honeycomb zaraz po rynkowej premierze - Tabletowo.pl

Aktualizacja HTC Flyer do Honeycomb zaraz po rynkowej premierze

Tabletowo.pl Aktualizacja HTC Flyer do Honeycomb zaraz po rynkowej premierze Nowości

Wiedzieliśmy o tym już od jakiegoś czasu. Dziś HTC na Twitterze podzieliło się informacją, że tablet Flyer otrzyma aktualizację do Androida 3.0 Honeycomb wkrótce po wprowadzeniu do sprzedaży. To dobra wiadomość dla tych, którzy już zakupili swoje urządzenie w przedsprzedaży, która ruszyła wczoraj w internetowym sklepie Best Buy.

Tabletowo.pl Aktualizacja HTC Flyer do Honeycomb zaraz po rynkowej premierze Nowości

Ten 7-calowy tablet z jednordzeniowym procesorem Snapdragon o częstotliwości taktowania zegara 1,5 GHz, 1 GB RAM, interfejsem Sense, aparatem cyfrowym 5 Mpx z funkcją nagrywania wideo w HD 720p, kamerką internetową 1,3 Mpx i 16 lub 32 GB pamięci wewnętrznej może wydawać się smakowitym kąskiem dla każdego wielbiciela kompaktowych urządzeń o sporej mocy i możliwościach. Każdy potencjalny nabywca powinien przed zakupem zajrzeć do tego postu, który traktuje o cenach tabletu. Jeżeli po przeczytaniu jego treści klient nie ucieknie z krzykiem – serdecznie zapraszam do kupna Flyera i cieszenia się (rychłą) aktualizacją do Honeycomba!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona