Ważne

Aktualizacja HTC Flyer do Honeycomb zaraz po rynkowej premierze

Wiedzieliśmy o tym już od jakiegoś czasu. Dziś HTC na Twitterze podzieliło się informacją, że tablet Flyer otrzyma aktualizację do Androida 3.0 Honeycomb wkrótce po wprowadzeniu do sprzedaży. To dobra wiadomość dla tych, którzy już zakupili swoje urządzenie w przedsprzedaży, która ruszyła wczoraj w internetowym sklepie Best Buy.

Ten 7-calowy tablet z jednordzeniowym procesorem Snapdragon o częstotliwości taktowania zegara 1,5 GHz, 1 GB RAM, interfejsem Sense, aparatem cyfrowym 5 Mpx z funkcją nagrywania wideo w HD 720p, kamerką internetową 1,3 Mpx i 16 lub 32 GB pamięci wewnętrznej może wydawać się smakowitym kąskiem dla każdego wielbiciela kompaktowych urządzeń o sporej mocy i możliwościach. Każdy potencjalny nabywca powinien przed zakupem zajrzeć do tego postu, który traktuje o cenach tabletu. Jeżeli po przeczytaniu jego treści klient nie ucieknie z krzykiem – serdecznie zapraszam do kupna Flyera i cieszenia się (rychłą) aktualizacją do Honeycomba!

Komentarze

  • aaa

    Czyżby pierwszy tablet z rozdzielczością 1024×600 i HC na pokładzie?

  • Dawid

    Post z 25 kwietnia,a honeycomba jak nie było ,tak nie ma.Do tej pory nie otrzymałem nawet update do 2.00.405.3.Podejrzewam że jeszcze przyjdzie nam trochę poczekać…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona