Ważne

Magiczny przegląd iOS 5 ;) (wideo)

Poniższe wideo musi zobaczyć każdy – nieistotne czy jest wielkim fanem Apple i jego mobilnego systemu operacyjnego, czy wręcz przeciwnie – nie ma z nim nic wspólnego i całym sercem jest przy Androidzie bądź Windowsie (bo i tak może być).

Wszyscy wiemy, że wielkimi krokami zbliża się WWDC 2011, gdzie Steve Jobs przedstawi światu najnowszą wersję iOS – tym razem oznaczoną numerkiem 5. Jesteście ciekawi jakie nowości będzie wprowadzać? Mówi się o widżetach, nowym interfejsie czy ulepszonej wielozadaniowości. Ale to wciąż wyłącznie plotki…

Dla nas to nie problem – my już wiemy co ciekawego zaoferuje Apple w swoim nowym OS-ie! Zapraszam na magiczny przegląd iOS 5 – z przymrużeniem oka ;)

Mam nadzieję, że poczucia humoru w niedzielny poranek Wam nie brakuje :)

Dzięki Tomek za podesłany link! :)

Komentarze

 • Fajne.

 • Marcin “Azawakh” Wojciechowski

  O kurcze jeśli iOS5 będzie miał takie możliwości to sobie idę kupić iPada2 a może i 3 bo już mi się podoba:);). Na poważnie to urocza reklamówka a ja zostaję przy Androidzie i ewentualnie Bada. iOS nawet w takiej wersji mnie nie przekonuje choć jest to system jakiś takiś sympatyczny…

  • Bada? O kurcze, to dopiero męka być musi :D .

   • Marcin “Azawakh” Wojciechowski

    Bada nowe jest taka zła. To taki koreański iOS tyle, ze zmutowany z Androidem. Bardzo podobny w działaniu i całkiem miły w obsłudze choć Android i tak w moim odczuciu jest najbardziej elegancki w obsłudze choć niedoskonały.

    • No Bada to sam w sobie jest niedoskonały ;P .

     Jeśli ktoś woli bawić się kilkoma appsami z Wave’em, a za tą cenę dorwał by CO NAJMNIEJ Htc Desire lub innego high-enda – to owszem, jest to męka ;) .

 • agn
 • Egoista

  To jest coś :))

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona