Zbliża się premiera Dell Streak Pro. Poznajcie specyfikację

Dell… Co przychodzi Wam na myśl słysząc o tabletach tego producenta? Zapewne fakt, iż ekran każdego jednego ma niską rozdzielczość – 800 x 480 pikseli. Na szczęście jednak w końcu Dell poszedł po rozum do głowy i w modelu, nad którym aktualnie trwają intensywne prace, będzie się znajdował wyświetlacz 10,1-calowy, którego rozdzielczość będzie wynosiła 1280 x 800 pikseli. A będzie nim Dell Streak Pro.

O jego istnieniu wiemy już od dość długiego czasu, jednak dopiero teraz poznajemy jego największe tajemnice – parametry techniczne. Co ciekawe, potwierdzają się wcześniejsze informacje, że Dell Streak Pro ma zadebiutować w czerwcu.

Najnowszy tablet Della będzie pracował w oparciu o Androida Honeycomb (nie wiadomo jednak czy 3.0, czy 3.1), a jego sercem będzie dwurdzeniowa Tegra 2 o taktowaniu 1GHz – niestety, okazuje się, że będzie to T20, a nie jak się można było spodziewać – szybsza T25. Wymiary urządzenia ważącego 720 g, to 261 x 176.4 x 12.9 mm.

Tablet Della będzie wyposażony w aparat o rozdzielczości 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, 1GB pamięci RAM, 16GB, 32GB lub 64GB pamięci wewnętrznej, którą będzie można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, WiFi b/g/n i Bluetooth 2.1.

Co ciekawe, Dell Streak Pro będzie dostępny w kilku różnych kolorach aluminiowej obudowy: czarnym, różowym (ktoś chętny? :D), czerwonym i niebieskim. Do urządzenia będą oferowane także akcesoria – wśród nich stacja dokująca, etui z klawiaturą czy ładowarka samochodowa.

Dell Streak Pro zadebiutuje najprawdopodobniej podczas targów Computex 2011. Cena urządzenia na razie nie jest znana.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona