Zbliża się premiera Dell Streak Pro. Poznajcie specyfikację - Tabletowo.pl
Ważne

Zbliża się premiera Dell Streak Pro. Poznajcie specyfikację

Tabletowo.pl Zbliża się premiera Dell Streak Pro. Poznajcie specyfikację Nowości Plotki / Przecieki

Dell… Co przychodzi Wam na myśl słysząc o tabletach tego producenta? Zapewne fakt, iż ekran każdego jednego ma niską rozdzielczość – 800 x 480 pikseli. Na szczęście jednak w końcu Dell poszedł po rozum do głowy i w modelu, nad którym aktualnie trwają intensywne prace, będzie się znajdował wyświetlacz 10,1-calowy, którego rozdzielczość będzie wynosiła 1280 x 800 pikseli. A będzie nim Dell Streak Pro.

O jego istnieniu wiemy już od dość długiego czasu, jednak dopiero teraz poznajemy jego największe tajemnice – parametry techniczne. Co ciekawe, potwierdzają się wcześniejsze informacje, że Dell Streak Pro ma zadebiutować w czerwcu.

Najnowszy tablet Della będzie pracował w oparciu o Androida Honeycomb (nie wiadomo jednak czy 3.0, czy 3.1), a jego sercem będzie dwurdzeniowa Tegra 2 o taktowaniu 1GHz – niestety, okazuje się, że będzie to T20, a nie jak się można było spodziewać – szybsza T25. Wymiary urządzenia ważącego 720 g, to 261 x 176.4 x 12.9 mm.

Tablet Della będzie wyposażony w aparat o rozdzielczości 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, 1GB pamięci RAM, 16GB, 32GB lub 64GB pamięci wewnętrznej, którą będzie można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, WiFi b/g/n i Bluetooth 2.1.

Co ciekawe, Dell Streak Pro będzie dostępny w kilku różnych kolorach aluminiowej obudowy: czarnym, różowym (ktoś chętny? :D), czerwonym i niebieskim. Do urządzenia będą oferowane także akcesoria – wśród nich stacja dokująca, etui z klawiaturą czy ładowarka samochodowa.

Dell Streak Pro zadebiutuje najprawdopodobniej podczas targów Computex 2011. Cena urządzenia na razie nie jest znana.

Tabletowo.pl Zbliża się premiera Dell Streak Pro. Poznajcie specyfikację Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona