10-calowy tablet RIM już w testach - Tabletowo.pl

10-calowy tablet RIM już w testach

Tabletowo.pl 10-calowy tablet RIM już w testach Nowości Plotki / Przecieki

Znaczna część osób zainteresowana tabletem BlackBerry Playbook twierdzi, że ma za mały wyświetlacz. Dla tych wszystkich mam dobrą wiadomość, która potwierdza ostatnio krążące plotki – RIM faktycznie pracuje nad 10-calową wersją tego modelu. Co więcej, urządzenie jest już w fazie testów.

Tak przynajmniej wynika z informacji, jakie zostały podesłane przez jednego z czytelników serwisu Crackberry. Twierdzi on, że podczas lotu z Dallas do Toronto był świadkiem, jak jedna z osób (najprawdopodobniej pracownik RIM) korzystała z tabletu przypominającego BlackBerry Playbook, ale z większym ekranem.

Czy chcemy wierzyć tej wiadomości, czy też nie, miło by było, gdyby RIM faktycznie pracował nad 10-calową wersją tabletu. Oferowanie potencjalnym klientom urządzeń z ekranami o różnych przekątnych zwiększa szansę, że wybierzemy sprzęt akurat tego, a nie innego producenta. W końcu nie każdemu odpowiada ekran 7″ – i odwrotnie, nie każdy jest przekonany do większego – 10″.

Zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami, 10-calowy BlackBerry Playbook ma zadebiutować przed końcem roku i być kolejnym tabletem, który dołączy do portfolio kanadyjskiego producenta (a nie drugą generacją Playbook 7″, jak niektórzy mogliby pomyśleć).

Niestety, na więcej informacji i na pierwsze zdjęcia urządzenia, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona