Przedsprzedaż HTC Flyer bez 3G ruszy 24 kwietnia (wideo) - Tabletowo.pl

Przedsprzedaż HTC Flyer bez 3G ruszy 24 kwietnia (wideo)

Tabletowo.pl Przedsprzedaż HTC Flyer bez 3G ruszy 24 kwietnia (wideo) Ciekawostki Nowości

HTC Flyer to jeden z najciekawiej zapowiadających się tabletów tego sezonu. Może nie szokuje specyfikacją, ale wszelkie braki nadrabia ciekawym, przemyślanym designem, bardzo dopracowaną nakładką graficzną Sense i perspektywą zasmakowania plasterku miodu w przyszłości. Niestety, na niekorzyść tabletu przemawia jego cena, która dla wielu klientów przekreśliła go w przedbiegach. Do tej pory pojawiały się informacje, że za to 7-calowe urządzenie, w najlepszym wypadku, przyjdzie nam zapłacić przynajmniej 2100 złotych (więcej informacji na temat ceny HTC Flyer znajdziecie w tym poście). Wszystko jednak wskazuje na to, że w Stanach znów będzie sporo taniej… Ale o tym za chwilę.

Dotarliśmy do ciekawego, aczkolwiek krótkiego przeglądu funkcji tabletu w formie filmu wideo. Może sprawić, że oglądający zapragnie mieć to urządzenie już teraz. Jednak po rzucie oka na cenę to nagłe pożądanie ginie. Magia marketingu?

Jeżeli HTC Flyer bardzo Wam się podoba, już jutro będziecie mogli złożyć zamówienie na ten tablet w amerykańskim internetowym sklepie sieci Best Buy. Jego cena jest tam sporo niższa, bo, w przypadku modelu bez 3G, wynosi 499$ – ok. 1400 zł (w porównaniu do 480 funtów – 2160 zł… kolosalna różnica). Z kolei w Europie urządzenie będzie sprzedawane od 9 maja – kiedy w Polsce? Nie wiadomo…

Dla przypomnienia, tablet HTC Flyer wyposażono w jednordzeniowy procesor Snapdragon o częstotliwości taktowania zegara 1,5 Ghz, system Android 2.4 (z perspektywą aktualizacji do Honeycomb) z nakładką Sense oraz technologię Scribe pozwalającą na aktywne używanie piórka na pojemnościowym ekranie urządzenia. Warto?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona