Tablet Toshiby w Japonii jako Regza AT300 - Tabletowo.pl

Tablet Toshiby w Japonii jako Regza AT300

Tabletowo.pl Tablet Toshiby w Japonii jako Regza AT300 Nowości Toshiba

W przypadku tabletu Toshiby od momentu oficjalnej prezentacji problemem nie był wcale brak podanych parametrów technicznych (bo te, wg producenta, są lepsze od iPada 2), a brak nazwy. Toshiba Tablet, Toshiba Antares, Toshiba Ant czy Toshiba Thrive… trochę się tego w międzyczasie przewinęło. I choć w dalszym ciągu nie wiadomo pod jaką nazwą tablet będzie sprzedawany w Europie, wiemy już, jak się będzie nazywał w… Japonii. W Kraju Kwitnącej Wiśni będzie to Toshiba Regza AT300.

Tablet trafi do sprzedaży we wspomnianym kraju w czerwcu. Jego cena będzie wynosiła 720 dolarów (ok. 2000 złotych). Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że cena tego samego modelu w Stanach czy w Europie może być niższa.

W ostatnich dniach tablet Toshiby pojawił się w sprzedaży w sklepie Newegg w cenie zaczynającej się od 449,99 dolarów (ok. 1230 złotych) za model z 8GB pamięci – więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Dla przypomnienia parametry techniczne tabletu Regza AT300. Na jego pokładzie znajdziemy przede wszystkim dwurdzeniową Tegrę 2 o taktowaniu 1GHz, Androida Honeycomb, 10.1″ ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1 GB RAM, 8/16/32 GB pamięci, WiFi, Bluetooth, slot kart SD, USB, HDMI, aparat 5 Mpix oraz kamerkę 2 Mpix. Dopełnieniem całości jest wymienna bateria i gumowany tył urządzenia.

Teraz tylko pozostaje nam czekać na europejską premierę tego modelu. Ktoś z Was jest zainteresowany tabletem Toshiby?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona