Motorola Xoom bez 3G w sklepach od 27 marca. Jaka cena? - Tabletowo.pl

Motorola Xoom bez 3G w sklepach od 27 marca. Jaka cena?

Tabletowo.pl Motorola Xoom bez 3G w sklepach od 27 marca. Jaka cena? Motorola Nowości Plotki / Przecieki

Od jakiegoś czasu w Stanach jest już dostępna Motorola Xoom w wersji z 3G (i nie sprzedaje się jak ciepłe bułeczki). Początkowo planowano, że model bez tego modułu (wyłącznie z WiFi) trafi na półki sklepowe w USA w kwietniu bądź nawet później. Okazuje się, że producent zmienił zdanie i nieco przyspieszy rynkową premierę uboższej wersji tabletu.

Jak można się dowiedzieć z poniższej reklamy Xoom, tablet „WiFi-only” trafi do sprzedaży 27 marca. Cena Motoroli Xoom będzie wynosiła dokładnie tyle, ile zapowiedział podczas trwania MWC 2011 CEO producenta, Sanjay Jha – 600 dolarów (200 dolarów mniej niż Xoom z 3G).

O ile może cieszyć fakt, że Motorola przyspiesza wprowadzenie swojego tabletu do sprzedaży w Stanach, tak wciąż nie wiadomo kiedy Xoom w obu wersjach (z 3G i bez) trafi na półki sklepowe w Europie. Jakiś czas temu brytyjski PC World rozpoczął przedsprzedaż modelu bez 3G za 500 funtów, a jego wysyłka ma się rozpocząć 9 kwietnia.

Swoją drogą, ciekawe kiedy Motorola Xoom pojawi się w Polsce… Jak myślicie, ile jeszcze będziemy musieli czekać?

Tabletowo.pl Motorola Xoom bez 3G w sklepach od 27 marca. Jaka cena? Motorola Nowości Plotki / Przecieki

Specyfikację Motoroli Xoom znajdziecie tutaj.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona