Motorola Xoom bez 3G na rynku w kwietniu - Tabletowo.pl

Motorola Xoom bez 3G na rynku w kwietniu

Tabletowo.pl Motorola Xoom bez 3G na rynku w kwietniu Motorola Nowości

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy zaraz po oficjalnej prezentacji Motoroli Xoom zaczęli odkładać pieniądze na jej kupno, a warunkiem koniecznym wyposażenia ich tabletu nie jest 3G. Wszystko wskazuje na to, że już w kwietniu na rynku pojawi się tańsza wersja tego modelu z praktycznie identyczną specyfikacją techniczną – będzie w nim brakowało jedynie 3G.

Prezentacja Xoom na CES 2011 od razu sprowokowała nas do rozmyślań na temat ceny tabletu, której producent niestety nie ujawnił. I choć wiadomo, że niska na pewno nie będzie, pojawiło się mnóstwo głosów – także wśród Czytelników Tabletowo – że jak tylko pojawi się w sprzedaży, to pędzicie do sklepów. Na szczęście jest szansa na rynkową premierę trochę tańszego modelu z jednym znaczącym brakiem.

Argentyński oddział Motoroli potwierdził, że Motorola Xoom bez 3G faktycznie istnieje, a jej premiery na półkach sklepowych powinniśmy się spodziewać w kwietniu. Nie jest tylko jasne czy tablet pozbawiony 3G będzie dostępny wyłącznie w Argentynie, czy na całym świecie (wiadomo którą wersję byśmy woleli…).

Wszystko fajnie, bo na pewno znacznie wpłynie to na obniżenie ceny Motoroli Xoom, ale jest kilka pytań pozostających bez odpowiedzi. Ale najważniejsze jest jedno: czy Motorola nie mogła od razu zaprezentować kilku wersji tabletu tak, jak to robi Apple – w przypadku iPada od razu było wiadomo, że będzie wersja zarówno z 3G, jak i bez? Wygląda na to, że Motorola wzorowała się na Samsungu, który na wersję Galaxy Tab bez 3G kazał czekać kilka miesięcy.

Wciąż nie wiadomo jaka będzie cena Motoroli Xoom – zarówno podstawowej wersji, jak i tej bez 3G.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona