Samsung Galaxy Tab 8.9″ – może już na CeBIT


Choć targi MWC 2011 jeszcze na długo zostaną w naszej pamięci, to już za kilka dni czeka nas kolejna ciekawa (jeśli chodzi o tablety) impreza targowa. W dniach od 1 – 5 marca 2011 w Hanowerze odbędą się międzynarodowe targi CeBIT. Wedle najnowszych doniesień serwisu Engadget firma Samsung planuje kolejną niespodziankę – jeszcze jeden tablet. Jak wieść niesie gamę Galaxy Tab’a – 7″ i Galaxy Tab 10.1 ma uzupełnić całkiem nowy model tabletu o przekątnej ekranu 8,9″.

Żadne inne szczegóły dotyczące urządzenia nie są dostępne ale wg plotki tablet ma wejść do sprzedaży w pierwszej połowie tego roku. Jedno ze źródeł na które powołuje się serwis twierdzi, że może to być już w marcu. Biorąc pod uwagę, że na początku marca odbywają się wspomniane wyżej tragi to premiera nowego modelu tabletu byłaby całkiem logicznym krokiem ze strony Samsunga.

Sam się tylko zastanawiam czy (jeśli oczywiście nowy model się pojawi) to tak jak pisałem uzupełni game tabletów czy też zastąpi 7-calowego Galaxy Tab’a?

Komentarze

  • Nie powiem, bardzo ciekawe posunięcie (jeśli faktycznie ten model zostanie zaprezentowany). Na jednym z filmików z MWC przedstawiającym LG Swift Tab (czyli Optimus Pad) głośno zastanawiałam się czy LG wypuści trochę “ogołoconą” wersję tego modelu (bez niepotrzebnej jak dla mnie technologii 3D), a tu proszę – Samsung chce zabrać LG trochę klientów, którzy wybiorą tańsze urządzenie o podobnej (a może i lepszej?) specyfikacji. Bo o tym, że tworzenie 8,9-calowych tabletów ma sens, nie trzeba mówić – to właśnie wielkość odpowiednia dla wszystkich, którzy chcą mieć wybór między iPadem (9,7″) i innymi z ekranem 10″, a SGT (7″)… ciekawe, ciekawe. Z niecierpliwością czekam na CeBIT :)

  • siejak

    Świetna informacja!!! =)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona