BlackBerry PlayBook - przegląd wideo - Tabletowo.pl

BlackBerry PlayBook – przegląd wideo

Tabletowo.pl BlackBerry PlayBook - przegląd wideo Nowości

Dobrze wszystkim znany serwis Engadget dopadł w swe ręce pierwszy tablet internetowy Research In MotionBlackBerry PlayBook. Jak się domyślacie, nie obyło się bez nakręcenia krótkiego przeglądu wideo tego urządzenia, dzięki czemu poniżej możecie sprawdzić czy model ten jest na tyle ciekawy, jak mówi to jego specyfikacja.

Ale zanim przejdę do jej przypomnienia, muszę wspomnieć o fakcie, iż poniższe wideo jest na pewno bardziej obiektywne niż zlecone przez RIM porównanie iPada z PlayBook (które możecie obejrzeć w jednym z poprzednich wpisów).

Parametry techniczne tabletu BlackBerry PlayBook to między innymi ekran LCD 7-calowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli z multitouch, dwurdzeniowy procesor Cortex A9 o częstotliwości taktowania 1GHz, 1GB pamięci RAM, frontowa kamerka o rozdzielczości 3Mpix, aparat o rozdzielczości 5 Mpix z nagrywaniem wideo w Full HD (1080p), odtwarzanie wideo w jakości Full HD (1080p), wyjście HDMI, WiFi oraz Bluetooth.

Na koniec muszę dodać, że cena BlackBerry PlayBook ma nie być wyższa niż 500 dolarów.

I jak wrażenia?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona