Cena BlackBerry PlayBook "poniżej 500 dolarów" - Tabletowo.pl

Cena BlackBerry PlayBook „poniżej 500 dolarów”

Tabletowo.pl Cena BlackBerry PlayBook "poniżej 500 dolarów" Nowości

Od momentu oficjalnej prezentacji pierwszego tabletu internetowego Research In MotionBlackBerry PlayBook – minęło już sporo czasu. W końcu jednak jeden z przedstawicieli producenta, Jim Balsillie, zdecydował się ujawnić ile urządzenie to będzie kosztowało. Według niego, cena tabletu ma być „niższa niż 500 dolarów„.

W jednym z ostatnich wywiadów, Balsillie powiedział, że 7-calowy tablet RIM będzie oferował „bardzo konkurencyjne ceny„. Co więcej, jego koszt ma być niższy niż wspomniane 500 dolarów (czyli poniżej 1500 złotych).

BlackBerry PlayBook pojawi się na półkach sklepowych w Ameryce w pierwszym kwartale 2011 roku. Do sprzedaży w Europie tablet ma trafić w drugim kwartale tego samego roku. Jeśli jego cena faktycznie będzie wynosiła poniżej 1500 złotych, to może być ciekawą propozycją dla wszystkich osób chcących nabyć takie urządzenie.

Trzeba jednak pamiętać, że na początek przyszłego roku przewiduje się prawdziwy wysyp tabletów internetowych.

Specyfikację BlackBerry PlayBook
możecie znaleźć w poprzednim wpisie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona