Cena BlackBerry PlayBook “poniżej 500 dolarów”

Od momentu oficjalnej prezentacji pierwszego tabletu internetowego Research In MotionBlackBerry PlayBook – minęło już sporo czasu. W końcu jednak jeden z przedstawicieli producenta, Jim Balsillie, zdecydował się ujawnić ile urządzenie to będzie kosztowało. Według niego, cena tabletu ma być “niższa niż 500 dolarów“.

W jednym z ostatnich wywiadów, Balsillie powiedział, że 7-calowy tablet RIM będzie oferował “bardzo konkurencyjne ceny“. Co więcej, jego koszt ma być niższy niż wspomniane 500 dolarów (czyli poniżej 1500 złotych).

BlackBerry PlayBook pojawi się na półkach sklepowych w Ameryce w pierwszym kwartale 2011 roku. Do sprzedaży w Europie tablet ma trafić w drugim kwartale tego samego roku. Jeśli jego cena faktycznie będzie wynosiła poniżej 1500 złotych, to może być ciekawą propozycją dla wszystkich osób chcących nabyć takie urządzenie.

Trzeba jednak pamiętać, że na początek przyszłego roku przewiduje się prawdziwy wysyp tabletów internetowych.

Specyfikację BlackBerry PlayBook
możecie znaleźć w poprzednim wpisie.

źródło

Komentarze

 • spawnn

  Ooo, bardzo zaskakująca i miła wiadomość. Coraz ciekawiej się zapowiada rynek tabletów :D

 • Artur

  Szczerze mówiąc mi się nie chciało czekać do nowego roku. I mimo, iż wiele osób odradzało mi zakup Samsung Galaxy Tab z wielu względów to i tak dziś poszedłem do sklepu i nabyłem urządzenie.
  Zaśpiewało, zamruczało po włączeniu i powiem szczerze, że jestem zadowolony z tego zakupu. Dostałem to czego oczekiwałem a nawet jescze więcej. Dla mnie będzie to doskonała alternatywa dla telefonu i komputera. Mały, lekki. Daje dostęp do wszystkiego co tylkp potrzebuję.

 • jasiek8l

  galaxy tab… szkoda, że tylko dla bogaczy podobnie jak iPad…

 • ipad i galaxy tab nie tylko dla bogaczy wystarczy kase pozbierać ja zbierałem i mam i sie zastanawiam ipad black berry play box joojoo 2 generacji albo jakiś inny fajny tani tablecik

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona