Ważne

BlackBerry PlayBook ze świetną baterią (wideo)

BlackBerry PlayBook

Podczas oficjalnej prezentacji BlackBerry PlayBook producent nie ujawnił wielu istotnych szczegółów na jego temat, co mogło wskazywać na to, że nie ma się czym pochwalić. Wśród nieznanych informacji była między innymi pojemność baterii, pamięć wewnętrzna urządzenia, dostępność i cena.

Nie ukrywam, że gdy przeczytałam, że bateria w BlackBerry PlayBook ma mieć pojemność 5300 mAh, to byłam pod wrażeniem. Warto przytoczyć chociażby baterię z Samsunga Galaxy Tab, która mając pojemność 4000 mAh zapewnia do 7 godzin pracy. W przypadku PlayBook powinno to być znacznie dłużej. Kto wie, może nawet 10 godzin.

Żeby było jeszcze ciekawiej, sprzęt będzie dostępny w sprzedaży w trzech wersjach pamięciowych. PlayBook będzie można nabyć z 16GB, 32GB oraz 64GB pamięci wewnętrznej. Nieźle!

Wiemy już także kiedy tablet ujrzy światło dzienne. Niestety, jeśli oczekiwaliście, że PlayBook będzie Waszym świątecznym prezentem, będziecie zawiedzeni. Rynkowa premiera modelu ma mieć miejsce dopiero w 2011 roku. Cena wciąż nie została ujawniona.

Poniżej możecie zobaczyć filmik z Gulf Information Technology Exhibition (GITEX):

Źródło

Komentarze

  • spawnn

    Wreszcie kolejny producent co zwraca uwagę na ten kluczowy element :D chociaż cena pewnie zaporowa będzie bardziej niż w przypadku Galaxy Taba

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona