Tablety Acera zadebiutują 23 listopada - Tabletowo.pl

Tablety Acera zadebiutują 23 listopada

Tabletowo.pl Tablety Acera zadebiutują 23 listopada Nowości

Przed premierą tabletu Apple czy Samsunga było mnóstwo spekulacji. Jedna plotka nakręcała kolejną, przez co praktycznie co kilka dni pojawiały się kolejne informacje – prawdziwe będź też nie, na temat urządzenia, którego premiera miała mieć miejsce za jakiś czas. Zupełnie inaczej jest w przypadku Acera. Czyżbyśmy myśleli, że tablety tego producenta nie mogą zatrząść rynkiem tego typu sprzętu?

Chyba coś w tym jest. Po Apple zawsze spodziewamy się urządzeń z wysokiej półki. W stosunku do Samsunga mieliśmy nadzieję, że zaprezentuje nieco ciekawszą, ale i tańszą alternatywę tabletu spod znaku nadgryzionego jabłka. A jak jest z Acerem? Tak naprawdę nie wiemy czego się możmy spodziewać.

Pierwsze tablety internetowe Acera mają zadebiutować 23 listopada. Informacja ta pochodzi nie od byle kogo, a od jednego z przedstawicieli producenta, Gianfranco Lanci. Niestety, nie zdradził specyfikacji technicznej urządzeń (prawdopodobnie będą trzy: 5-, 7- i 10-calowe).

Wiadomo natomiast, że mają się one ukazać w sklepach w styczniu. Co więcej, cena tabletów ma zostać ustalona na poziomie 300 – 700 dolarów (900 – 2100 złotych – niezła rozbieżność…). Można więc wnioskować, że będzie słabsza i lepsza wersja jednego urządzenia lub dwa (a może i więcej) całkowicie od siebie różne.

AKTUALIZACJA (23.11.2010):

Acer faktycznie zaprezentował pierwsze tablety internetowe (dokładniej mówiąc trzy modele). Możecie o nich przeczytać tutaj.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona