Tablet Acera przyłapany na pierwszym zdjęciu - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet Acera przyłapany na pierwszym zdjęciu

Tabletowo.pl Tablet Acera przyłapany na pierwszym zdjęciu Nowości Plotki / Przecieki

Portal Droid Sans dotarł do pierwszego zdjęcia tabletu internetowego Acera, na którego prezentację wciąż (z niecierpliwością) czekamy. Na jego temat nie mamy dosłownie żadnych informacji – nawet przypuszczalnych, które ewentualnie mogłyby się okazać prawdziwe.

Według zagranicznych źródeł, urządzenie ma być wyposażone w 9- lub 10-calowy wyświetlacz dotykowy (miejmy nadzieję, że pojemnościowy), WiFi oraz Bluetooth. Wszystko również wskazuje na to, że sprzęt będzie pracował na Androidzie – możliwe, że w wersji 2.2 Froyo.

Premiera tabletu Acera spodziewana jest pod koniec bieżącego lub na początku przyszłego roku. W którym konkretnie miesiącu odbędzie się jego prezentacja przekonamy się za kilkanaście tygodni.

Warto jednak wspomnieć, że wcześniej pojawiły się informacje, jakoby Acer miał zaprezentować dwa tablety z Androidem 2.2 przed końcem 2010 roku. Równie ważnym aspektem jest fakt, iż jakiś czas temu do sieci trafiły spekulacje na temat tego, iż producent z wydaniem swoich urządzeń czeka na Androida Gingerbread, czyli kolejną wersję platformy.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona