DigiTimes: iPad 2 w pierwszym kwartale 2011 roku - Tabletowo.pl

DigiTimes: iPad 2 w pierwszym kwartale 2011 roku

Tabletowo.pl DigiTimes: iPad 2 w pierwszym kwartale 2011 roku Apple Plotki / Przecieki

Plotkom na temat nowego iPada nie ma końca. Nie tak dawno informowałam, że druga generacja tabletu spod znaku nadgryzionego jabłka pojawi się na rynku jeszcze w roku bieżącym. DigiTimes donosi jednak, że jego premiera będzie miała miejsce w pierwszym kwartale 2011 roku.

Jeśli by przeanalizować politykę Apple, dzisiejsze informacje mogą się okazać prawdziwe. Kolejne generacje iPhone&#39ów mają premierę zawsze w miesiącach wakacyjnych. Jeśli koncern z Cupertino pójdzie tym śladem, to prezentacja nowego iPada powinna się odbyć pod koniec stycznia lub na początku lutego. Przypomnę tylko, że iPada poznaliśmy dokładnie 27 stycznia.

Według najnowszych informacji, iPad drugiej generacji ma był wyposażony w ultracienki ekran dotykowy. Wcześniejsze spekulacje mówiły także o większej ilości RAM, kamerce do połączeń wideo oraz bardziej wydajnym procesorze.

Niestety, są to wyłącznie niepotwierdzone przez producenta plotki. Czy okażą się prawdziwe przekonamy się za jakiś czas.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona