Ważne

DigiTimes: iPad 2 w pierwszym kwartale 2011 roku

iPad 2

Plotkom na temat nowego iPada nie ma końca. Nie tak dawno informowałam, że druga generacja tabletu spod znaku nadgryzionego jabłka pojawi się na rynku jeszcze w roku bieżącym. DigiTimes donosi jednak, że jego premiera będzie miała miejsce w pierwszym kwartale 2011 roku.

Jeśli by przeanalizować politykę Apple, dzisiejsze informacje mogą się okazać prawdziwe. Kolejne generacje iPhone&#39ów mają premierę zawsze w miesiącach wakacyjnych. Jeśli koncern z Cupertino pójdzie tym śladem, to prezentacja nowego iPada powinna się odbyć pod koniec stycznia lub na początku lutego. Przypomnę tylko, że iPada poznaliśmy dokładnie 27 stycznia.

Według najnowszych informacji, iPad drugiej generacji ma był wyposażony w ultracienki ekran dotykowy. Wcześniejsze spekulacje mówiły także o większej ilości RAM, kamerce do połączeń wideo oraz bardziej wydajnym procesorze.

Niestety, są to wyłącznie niepotwierdzone przez producenta plotki. Czy okażą się prawdziwe przekonamy się za jakiś czas.

Źródło

Komentarze

 • Spawnn

  Oczywiście w tekście wkradła się literówka i chodzi o 1011, chyba że o czymś nie wiem ;p

  • Katarzyna Pura

   Haha, 1011 może nie, ale o datę tysiąc lat później. Dzięki!

 • hellypton

  “Oczywiście w tekście wkradła się literówka i chodzi o 1011, chyba że o czymś nie wiem ;p”
  Chodzi zapewne o 2011, ale z jednej strony 1011 to binarne 11 więc na jedno wychodzi :P

 • Spawnn

  Hah no ładnie, nie ma to jak kogoś poprawić, a przy tym samemu się pomylić o 1000 lat ;p Chociaż może odnajdziemy na jakiś pergaminach z 1011 roku ilustracje średniowiecznych iPadów (czyli kawałka deski z liczydłem oraz kredą do pisania na drewnie :P)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona