Samsung Galaxy Tab 2 z Tegra 2 i Androidem Honeycomb w Q2 2011? - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 2 z Tegra 2 i Androidem Honeycomb w Q2 2011?

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 2 z Tegra 2 i Androidem Honeycomb w Q2 2011? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Długo wyczekiwana premiera tabletu Galaxy Tab odbyła się nie tak dawno temu, a już pojawiają się informacje na temat kolejnej, drugiej generacji urządzenia. Sprzęt został nazwany przez zagraniczne źródła Galaxy Tab 2 (co wcale nie powinno dziwić), choć niekoniecznie w rzeczywistości musi nosić taką nazwę.

Według pierwszych spekulacji, Samsung pracuje już nad drugim tabletem, który miałby wejść do portfolio firmy na początku przyszłego roku. Co ciekawe, według koreańskich źródeł, przedstawiciele producenta prowadzą już rozmowy z nVidia na temat wykorzystania chipu Tegra 2 do tego modelu.

Ale żeby tego było mało, Samsung ma ambicje, by kolejny tablet działał pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android w wersji… Honeycomb. Tak, tak, dobrze czytacie. To nie ma być edycja 3.0 Gingerbread, a jeszcze nowsza! Ciekawe czy ta wersja, w przeciwieństwie do Froyo, będzie się nadawała do tego typu urządzeń…

Samsung Galaxy Tab 2 spodziewany jest na rynku w drugim kwartale 2011 roku. Na razie nie wiadomo jaką przekątną ekranu będzie oferować, ani jakie będą konkretne parametry techniczne.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona