Tablet LG będzie się nazywać Optimus Pad (pierwsze zdjęcie modelu) - Tabletowo.pl

Tablet LG będzie się nazywać Optimus Pad (pierwsze zdjęcie modelu)

Tabletowo.pl Tablet LG będzie się nazywać Optimus Pad (pierwsze zdjęcie modelu) Nowości Plotki / Przecieki

Podczas Dealer Days LG 2010 odbywających się w Brukseli, przedstawiciele LG Electronics zapowiedzieli pierwszy w historii firmy tablet internetowy. Stąd też wiemy, że urządzenie, które w mniemaniu producenta „ma być lepsze od iPada”, ostatecznie będzie się nazywało LG Optimus Pad.

Odnośnie nadchodzącego sprzętu LG nie wiemy zbyt wiele. Potwierdzony jest jedynie fakt, iż będzie pracować na Google Androidzie – prawdopodobnie w wersji 2.2 Froyo. Domyślać się możemy, że na jego pokładzie nie zabraknie procesora o taktowaniu 1GHz, WiFi, GPS, 3G, aparatu, kamerki do połączeń wideo oraz baterii, mogącej wytrzymać na jednym ładowaniu przez kilka godzin.

Niestety, wciąż nie ma żadnej informacji na temat daty oficjalnej prezentacji modelu. Możliwe, że jego premiera będzie miała miejsce podczas zbliżających się targów IFA 2010 w Berlinie w dniach 3-8 września.

Myślicie, że LG Optimus Pad będzie ciekawą pozycją mogącą zamieszać na tabletowym rynku?

Tabletowo.pl Tablet LG będzie się nazywać Optimus Pad (pierwsze zdjęcie modelu) Nowości Plotki / Przecieki

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona