Z okazji eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej, T-Mobile daje darmowe 10 GB internetu

Prawdziwa wiosna przychodzi wtedy, gdy ruszają regularne rozgrywki w piłce nożnej. T-Mobile chce to uczcić, dając w prezencie klientom sieci bezpłatny pakiet 10 GB internetu.

Reklama

Happy Fridays zaczyna się w czwartek

Zwykle T-Mobile rozdaje prezenty w ramach akcji Happy Fridays w piątki, ale tym razem operator zrobił mały wyjątek. Ponieważ dziś Polska rozgrywa pierwszy mecz w eliminacjach do piłkarskich Mistrzostw Świata, Magentowi postanowili nagiąć nieco swoje zasady i już teraz udostępnić możliwość aktywowania darmowego pakietu 10 GB.

Drużyna narodowa zmierzy się dziś z Węgrami (początek meczu o 20:45), a kilka dni później Polska zagra z Andorą (28 marca). Piłkarzy czeka prawdziwa przeprawa 31 marca – wtedy reprezentacja stanie naprzeciwko graczom z Anglii.

Jak odebrać bonus 10 GB?

Pakiet, jak zwykle, można aktywować na różne sposoby. Najprostszym jest krótka wycieczka do aplikacji Mój T-Mobile. Opcjonalnie można też wysłać SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800. Dodatkowe 10 GB internetu powinno zostać przypisane do naszego konta w ciągu 72 godzin. W akcji mogą wziąć udział klienci indywidualni, opłacający abonament, MIX lub korzystający z T-Mobile na kartę.

Dodatkowe gigabajty można wykorzystać na terenie kraju, w ciągu 7 dni od ich uruchomienia w przypadku użytkowników usług MIX i na kartę oraz do końca okresu rozliczeniowego w abonamencie. Akcja promocyjna jest dostępna dla każdego tylko jeden raz.