10-calowy BlackBerry Playbook jednak nie powstanie? - Tabletowo.pl

10-calowy BlackBerry Playbook jednak nie powstanie?

Tabletowo.pl 10-calowy BlackBerry Playbook jednak nie powstanie? Nowości Plotki / Przecieki

Jeżeli zainteresowała Was plotka o 10-calowym tablecie BlackBerry Playbook, który miał trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku, możecie się rozczarować. W sieci pojawiła się informacja, że plany dotyczące 10-calowego wariantu urządzenia Research In Motion zostały wycofane.

Serwis N4BB donosi, że najbardziej prawdopodobną przyczyną nagłej zmiany strategii BlackBerry jest chęć skupienia się na zaawansowanym technologicznie smartfonie, który, jeśli wierzyć plotkom, miałby pracować pod kontrolą systemu operacyjnego QNX, czyli tego samego, który znaleźć można na Playbooku. Urządzenie będzie wyposażone w jednordzeniowy procesor 1.2GHz oraz 4.3-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości.

Jeśli powyższa plotka okazałaby się prawdziwa, oznaczałoby to, że albo RIM jest zadowolony z wyników sprzedaży tabletu Playbook, albo wręcz przeciwnie – były one tak niesatysfakcjonujące, że koncern obawia się wprowadzić na rynek kolejnej porażki.

Nie zapominajmy, że plotki zarówno o powstaniu, jak i wycofaniu planów 10-calowego BlackBerry Playbooka nie są potwierdzone i powstały ze spekulacji i zbitek informacji krążących po sieci. Zostaną one potwierdzone lub zdementowane podczas konferencji BlackBerry World, która odbędzie się w październiku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona