Reklama

Prosta sprawa: kupujesz Galaxy Watch Active 2 i dostajesz 300 złotych zwrotu na konto! Smartfony też w promocji!

Zdaniem wielu, Samsung Galaxy Watch Active 2 to jeden z najładniejszych smartwatchy, jakie można kupić. Nie dość, że dobrze wygląda, to potrafi też zapewnić wiele funkcji fitness. A teraz dostępny jest w znakomitej promocji! Inną promocją z kolei objęte są wybrane smartfony Samsunga – zdecydowanie warto!

Reklama

Samsung Galaxy Watch Active 2 to wszechstronny gadżet

Wydawałoby się, że po smartwatchu nie można wymagać zbyt wiele, ale Samsung Galaxy Watch Active 2 z pewnością przekracza większość oczekiwań. Sprawnie łączy się ze smartfonami, wyświetla powiadomienia i potrafi mierzyć kroki lub puls, ale ma też kilka naprawdę wyjątkowych cech.

Na przykład, dzięki aktualizacji aplikacji Samsung Health Monitor, Galaxy Watch Active 2 może być świetnym urządzeniem pomocniczym, pomagającym zachować i monitorować zdrowie. Po odpowiedniej kalibracji (i przy współpracy ze smartfonami Samsunga), będziemy mogli zmierzyć swoje ciśnienie krwi, a także tętno i rytm serca dzięki nadgarstkowemu EKG. To funkcje, których wciąż brakuje w wielu innych smartwatchach.

Teraz w znakomitej promocji

Samsung Galaxy Watch Active 2 dostępny jest w korzystnej promocji. Niezależnie od tego, którą z wersji rozmiarowych zegarka wybierzemy (40 mm lub 44 mm) i jaki materiał obudowy preferujemy (aluminium czy stal nierdzewna), po zakupie będziemy mogli skorzystać ze zwrotu 300 złotych z powrotem na nasze konto.

Jak skorzystać z promocji? Wszystko sprowadza się do trzech kroków:

  1. Wybieramy i kupujemy smartwatch Galaxy Watch Active 2 objęty promocją w dniach 12.04 do 25.04.2021 r.
  2. Wypełniamy poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie do 28.04.2021 r., załączając dowód zakupu oraz wpisując numer konta bankowego, na który chcemy otrzymać zwrot.
  3. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 21 dni kalendarzowych pieniądze zostaną przelane na nasze konto, wskazane w formularzu zgłoszeniowym.

Zgodnie z Regulaminem, Pula Zwrotów jest ograniczona do 900 sztuk. Warto więc pospieszyć się z decyzją, by móc skorzystać z tej promocji!

Smartfony Samsunga też w świetnej promocji!

Oczywiście to tylko jedna z wielu promocji, z jakich aktualnie można skorzystać we wspomnianym sklepie. Dzięki akcji “100 zł za każde wydane 1000 zł” możemy kupić sporo smartfonów Samsunga w niższej cenie.

Promocją objęte zostały między innymi takie modele, jak:

Cena któregoś z modeli wzbudziła Wasze zainteresowanie?

Wpis powstał przy współpracy z Euro RTV AGD