ZTE Zmax Pro, czyli 6-calowy olbrzym coraz bliżej premiery | Tabletowo.pl

ZTE Zmax Pro, czyli 6-calowy olbrzym coraz bliżej premiery

Dołącz do dyskusji 0

ZTE Zmax 2 został zaprezentowany we wrześniu ubiegłego roku. Producent już teraz pracuje nad następcą tego modelu z jeszcze większym wyświetlaczem, lepszymi podzespołami oraz skanerem odcisków palców.

ZTE Zmax Pro będzie posiadał wielki, bo aż 6-calowy wyświetlacz Full HD (1920×1080 pikseli). Nie jest to zbyt duża rozdzielczość, szczególnie biorąc pod uwagę przekątną. Trzeba jednak pamiętać, że urządzenie jest raczej budżetowym smartfonem, więc nie ma co spodziewać się lepszego ekranu.

Pozostała specyfikacja też jest typowo budżetowa. W ZTE Zmax Pro znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 617, 2GB RAM, 32GB pamięci wbudowanej, 13-megapikselowy aparat główny i frontową kamerkę o matrycy 5Mpix. Całość dopełni Android Marshmallow oraz skaner odcisków palców.

Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, kiedy można spodziewać się premiery ZTE Zmax Pro oraz jaka będzie jego cena. Biorąc pod uwagę cenę poprzednika można założyć, że za smartfona przyjdzie nam zapłacić około 150 dolarów.

Źródło: venturebeat, vr-zone

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona