Ważne

ZTE ZMAX 2 – 5,5-calowy phablet w naprawdę niskiej cenie

Portfolio ZTE obfituje w bardzo ciekawe urządzenia, a niedługo wzbogaci się o budżetowy model bez aparatu. Tę samą półkę zasili również phablet ZMAX 2, który oferowany będzie w bardzo atrakcyjnej cenie.

ZTE ZMAX 2 jest bezpośrednim następcą ZMAX-a, który zadebiutował we wrześniu 2014 r. Przy projektowaniu obu modeli producentowi przyświecała ta sama myśl – oddać do rąk użytkownika możliwie jak najtańszy smartfon z jak największym wyświetlaczem. Za pierwszym razem się udało, tym razem myślę, że Chińczykom poszło wcale nie gorzej.

ZTE ZMAX 2 oprócz 5,5-calowego wyświetlacza o rozdzielczości HD (wielu może być rozczarowanych, ale coś za coś – niska cena musi pociągać za sobą jakieś konsekwencje) wyposażony został w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1,2 GHz, 2 GB pamięci RAM, moduł LTE, akumulator o pojemności 3000 mAh i system operacyjny Android w wersji 5.1. Z cech fizycznych na uwagę zasługuje klapka baterii o fakturze przypominającej tą, znaną z Samsunga Galaxy S5.

ZTE ZMAX 2 wyceniono w amerykańskiej sieci AT&T na 149,99 dolarów bez kosztów abonamentu. W sprzedaży pojawi się już za trzy dni, 25 września.

Źródło: phoneArena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona