ZTE Light Tab 2 w ofercie T-Mobile - Tabletowo.pl

ZTE Light Tab 2 w ofercie T-Mobile

Tabletowo.pl ZTE Light Tab 2 w ofercie T-Mobile Nowości

Kupowanie jakiegokolwiek sprzętu (czy to smartfonów, czy tabletów) u operatorów komórkowych należy wcześniej przemyśleć, bo rzadko kiedy się to opłaca. I o ile w przypadku telefonów czasem można trafić na bardzo ciekawe oferty, tak o tabletach tego powiedzieć nie można (jeśli macie inne doświadczenie, podzielcie się w komentarzach). Do oferty T-Mobile trafia tablet ZTE Light Tab 2, który może się wydawać łakomym kąskiem ze względu na swoją cenę, czyli symboliczną złotówkę. Warto się jednak przyjrzeć „z czym się to je”.

Otóż pierwsze co, to czas trwania umowy – kupując urządzenie w tej ofercie, wiążemy się z operatorem aż trzyletnią umową. Nie dość, że za ten czas tablet będzie przestarzały (choć w sumie już go można tak nazwać ze względu na wersję systemu), to z całą pewnością będą dostępne korzystniejsze warunki w różnych sieciach już za rok czy dwa. ZTE Light Tab 2 w T-Mobile można kupić za wspomnianą złotówkę w abonamencie wynoszącym 69,90 złotych (59,90 złotych w przypadku obecnych klientów sieci), w ramach którego otrzymujemy 4GB danych miesięcznie – to jeśli chodzi o internet mobilny. Jeśli ktoś jest zainteresowanu internetem stacjonarnym (2 Mb/s i router) za tablet zapłaci 99 złotych i będzie związany umową na trzy lata – 69,90 złotych miesięcznie (59,90 złotych obecni klienci). To tyle jeśli chodzi o samą ofertę, teraz kilka słów dotyczących ZTE Light Tab 2.

Sprzęt pracuje w oparciu o Androida 2.3.5 i nie zapowiada się, by otrzymał aktualizację do najnowszej wersji systemu operacyjnego Google, Androida 4.0. Parametry techniczne modelu nie należą do słabych. Tablet posiada bowiem ekran o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, procesor Qualcomm MSM8255 o taktowaniu 1,4GHz, 512MB RAM, 4GB pamięci, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, Bluetooth, aparat 3Mpix, kamerkę, GPS, a także 3G.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, niebawem ZTE Light Tab 2 ma trafić w nasze ręce. Jeśli więc macie jakieś pytania dotyczące tego modelu, dajcie znać w komentarzach poniżej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona