ZTE stawia twarde warunki testerom Androida Oreo. I egzaminuje ich ze znajomości jezyka hiszpańskiego | Tabletowo.pl

ZTE stawia twarde warunki testerom Androida Oreo. I egzaminuje ich ze znajomości jezyka hiszpańskiego

Dołącz do dyskusji 0

W ostatnich kilku miesiącach coraz więcej smartfonów otrzymało aktualizację do Androida Oreo. Mimo, że system ten ma już pół roku, nadal znajduje się na tylko 1% wszystkich urządzeń z systemem Google’a. Czasem producenci nie ułatwiają sprawy, bo albo z niewiadomych przyczyn rozprowadzanie aktualizacji zostaje wstrzymane, albo stawiają dziwne warunki beta testerom. Tak jest na przykład w wypadku ZTE.

Program beta testerów w ZTE wygląda trochę inaczej niż u innych producentów. Tutaj o tym, czy ktoś dostaje wersję testową nowego Androida nie decyduje kolejność zgłoszeń. Żeby zostać pobłogosławionym możliwością pobrania wyższego systemu w edycji rozwojowej na model Axon 7, należy wypełnić specjalne podanie z ankietą.

Podanie zawiera zapis, który zobowiązuje beta testerów do poświęcenia przynajmniej jednej godziny dziennie, w celu zapoznania się z nowymi funkcjami systemu oraz wyrażenia swojej opinii na ich temat. Inne pytanie, na które musi odpowiedzieć kandydat na beta testera, brzmi trochę podobnie do tych zadawanych na rozmowach kwalifikacyjnych: „Dlaczego uważasz, że nadajesz się do tego, by być testerem oprogramowania?”. Mało tego, aplikujący muszą nawet określić swój poziom znajomości języka hiszpańskiego.

(zdj. Android Police)

Wszystko to prowadzi do jednego wniosku: program wersji beta w ZTE nie jest skierowany do wszystkich użytkowników flagowego modelu producenta. Na razie takie ograniczenia wprowadzono tylko w Stanach Zjednoczonych, ale kto wie, jak będzie to wyglądać u nas. Żeby zwiększyć swoje szanse na dołączenie do programu wersji testowych Androida Oreo, chyba już teraz trzeba będzie przypomnieć sobie kilka podstawowych zwrotów z hiszpańskiego.

¿A dónde vas, ZTE?

źródło: Z-Community przez Android Police 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona