Ważne

ZTE Axon 7 otrzymuje w Polsce aktualizację do Androida 7.1.1 Nougat

Jeżeli chodzi o aktualizacje, to są dwa rodzaje użytkowników: jedni wyczekują ich z niecierpliwością, drudzy natomiast w ogóle o nie nie dbają. Jednak producenci wszystkich klientów traktują tak samo – jak już jakaś się bowiem pojawi, to dostają ją wszyscy. Tak, jak właściciele Axon 7 Androida 7.1.1 Nougat.

Producent poinformował za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Facebooku, że właśnie rozpoczął proces aktualizacji systemu operacyjnego swojego tegorocznego flagowca. Android 7.1.1 Nougat rozsyłany jest do klientów bezprzewodowo, kanałem OTA (Over-The-Air), dlatego sukcesywnie na ekranach kolejnych smartfonów powinno pojawiać się stosowne powiadomienie.

Zawczasu należy się jednak upewnić, że nie braknie Wam miejsca na pobranie aktualizacji – paczka z plikami waży bowiem aż 2,5 GB. Sam producent zaleca więc, aby ściągnąć ją poprzez Wi-Fi (chyba że ktoś ma wystarczająco duży pakiet internetu lub/i mu nie robi różnicy). Ważne też, aby smartfon pracował na wersji oprogramowania, zakończonej B11 – w przeciwnym razie nie dostaniecie powiadomienia o możliwości zainstalowania Androida 7.1.1 Nougat.

Aha, jeszcze jedno: zanim rozpoczniecie proces aktualizacji, naładujcie baterię w smartfonie do 100% i zróbcie kopię zapasową swoich danych, na przykład na karcie pamięci microSD.

Wiemy, że czekaliście na aktualizację Axona 7 do Androida 7.1.1 Nougat. Możecie już ją pobierać i instalować w swoich…

Opublikowany przez ZTE Device na 28 czerwca 2017

A jak już jesteśmy w temacie Axona 7, to przy okazji dodam, że w RTV Euro AGD trwa właśnie promocja, dzięki której smartfon można kupić za 1999 złotych (ale tylko w srebrnej wersji kolorystycznej, złota jest niedostępna). Co więcej, nie tylko zaoszczędzicie 400 złotych (standardowa cena to bowiem 2399 złotych), ale również dostaniecie antywirusa McAfee za całą złotówkę. Promocja trwa do 2 lipca (natomiast ta z McAfee do 30 czerwca).

Ze wszystkimi informacjami na temat Axona 7 możecie zapoznać się tutaj.

Dzięki Paweł za cynka!

Źródło: ZTE

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona