Samsung Galaxy S6 i S6 Edge

Znamy oficjalne ceny Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge!

Wczoraj dowiedzieliśmy się kiedy najnowsze flagowce Samsunga trafią do sprzedaży w Polsce oraz kiedy będzie można je zamawiać w przedsprzedaży. Dziś wreszcie poznaliśmy ceny Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. Jesteście ciekawi?

Reklama

Myślę, że się ze mną zgodzicie, że Galaxy S6 jest najładniejszym i najlepiej wykonanym dotychczas telefonem koreańskiego koncernu. Do tego dochodzą świetne parametry techniczne i mamy produkt, koło którego naprawdę trudno przejść obojętnie. O ile poprzednie generacje „eSek” pod względem komponentów były ciekawe, tak prezentowały się, powiedzmy sobie szczerze, bardzo przeciętnie. Galaxy S6 to zupełnie inny produkt. To smartfon premium w każdym calu. Choć oczywiście znajdą się malkonenci, którzy będą narzekać na brak slotu kart microSD (trudno się z tym nie zgodzić) oraz brak szybkiej możliwości wymiany akumulatora i trzeba im przyznać rację. Choć oczywiście wszystko można obejść – małą pojemność korzystaniem z chmury, a brak wymiennej baterii – szybkim ładowaniem (także indukcyjnym).

Ale przejdźmy do najważniejszego.

Ceny Samsunga Galaxy S6:

  • 32GB: 2999 złotych
  • 64GB: 3399 złotych
  • 128GB: 3799 złotych

Ceny Samsunga Galaxy S6 Edge:

  • 32GB: 3599 złotych
  • 64GB: 3999 złotych
  • 128GB: 4399 złotych

Przedsprzedaż obu wersji telefonu rusza jutro, natomiast wysyłka rozpocznie się dopiero 17 kwietnia. Od 8 kwietnia natomiast oba telefony będzie można poznać w Brand Storach Samsunga.

Wiemy już również, jaki będzie gratis w przedsprzedaży – ładowarka indukcyjna.

Poniżej moje pierwsze wrażenia z użytkowania Galaxy S6 Edge:

i Galaxy S6 (flat):