Znamy datę premiery Samsunga Galaxy Note 4! | Tabletowo.pl

Znamy datę premiery Samsunga Galaxy Note 4!

Dołącz do dyskusji 0

Spekulacji odnośnie czwartej generacji Galaxy Note’a było mnóstwo. Wszystko jednak rozstrzygnie się już na początku września. To właśnie wtedy światło dzienne ujrzy wyczekiwany phablet koreańskiej firmy. Co prawda nie jest powiedziane wprost, że na Samsung Unpacked zostanie zaprezentowany Note 4, ale ku temu nie ma praktycznie żadnych wątpliwości. 

Dokładnie impreza odbędzie się na dwa dni przed innym wielkim wydarzeniem, jakim jest IFA 2014. Wychodzi więc na to, że 3 września dowiemy się, jaki dokładnie będzie Note 4. Co do daty premiery nie jakiegoś zaskoczenia.

Natomiast co do specyfikacji owszem. Mówi się o ekranie 5,7 cala z rozdzielczością 1440 x 2560 pikseli, co daje 515 ppi. Taki wyświetlacz wykonany w technologii AMOLED może robić piorunujące wrażenie, czego przedsmak widzieliśmy przy okazji ekranu w Galaxy S5. Jeśli chodzi o układ SoC to zakłada się obecność układu Snapdragon 805 oraz Exynos 5433. Ilość pamięci RAM to już taki mały standard, czyli 3 GB. Zdjęcia powinny być wykonywane przez 16 Mpix aparat wyposażony w sensor Sony IMX240.

Jak widać specyfikacja sprawia, że technologicznie Galaxy S5 może być przy Note 4, jak zwykły, porządny smartfon. Note 4 może okazać się prawdziwym demonem prędkości (wydajności). Czy stanie się demonem pod względem funkcjonalności dowiemy się dopiero po premierze, pewnie w pierwszej połowie września.

Note 4 nie musi być jedyną premierą Samsunga we wrześniu. Jest szansa, że Koreańczycy pokażą światu następcę Galaxy Round. Wcześniej pojawiły się plotki o urządzeniu z elastycznym ekranem. Wtedy mówiono, że może to być Note 4, ale wydaje mi się to wątpliwe. Prędzej może chodzić o Round 2, aniżeli przedstawiciela serii Note.

unpacked samsung note 4

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona