Znamy cenę i datę rozpoczęcia sprzedaży Moto 360 Sport | Tabletowo.pl

Znamy cenę i datę rozpoczęcia sprzedaży Moto 360 Sport

Dołącz do dyskusji 0

Mimo, że Moto 360 Sport została zaprezentowana podczas IFA 2015 w Berlinie na początku września, to nadal nie została oficjalnie wprowadzona do sprzedaży. Już niedługo się to zmieni.

Motorola Moto 360 Sport od zwykłej wersji zegarka różni się tylko tym, że umieszczono w niej bardziej czytelny w słońcu wyświetlacz, wbudowano moduł GPS oraz nieco zmieniono wygląd. To jednak wiedzieliśmy już trzy miesiące temu, niewiadomą była jednak cena i data premiery.

moto-360

Producent w końcu jednak zdecydował się ogłosić, że Moto 360 Sport będzie dostępna w sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Francji od 18 grudnia, w innych krajach pojawi się ona natomiast dopiero 7 stycznia. A co z ceną? Producent wycenił zegarek na 299 dolarów, czyli dokładnie tyle samo, co zwykła wersja. Nadal jednak nie wiadomo kiedy oficjalnie zakupimy którąkolwiek wersję nowej generacji Moto 360 w naszym kraju…

Źródło: talkandroid

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona