Zmiany w nju mobile na kartę - będzie lepiej! - Tabletowo.pl

Zmiany w nju mobile na kartę – będzie lepiej!

Często zdarza mi się przeczytać w komentarzach na Tabletowo, że nju mobile to najbardziej kozacki i bezkonkurencyjny prepaid w Polsce. Wydawać by się więc mogło, że w takim razie lepiej już być nie może. Tymczasem okazuje się, że może. Sprawdźcie, co się zmieni.

Pod koniec czerwca operator poinformował, że użytkownicy nju mobile z rachunkiem mogą od teraz w ramach abonamentu dzwonić także na numery stacjonarne, a nie tylko – jak dotychczas – na komórkowe. To bez wątpienia była #DobraZmiana i nie dziwota, że spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem klientów, więc postanowiono wprowadzić ją również w prepaidzie.

W związku z tym, w ofercie zaszły małe zmiany – wycofano dwie usługi, „Miesio 19” i „Wszystko komórkowe w nju na kartę”. W ich miejsce wprowadzono dwie nowe: „Rozmowy za nie więcej niż 19 zł” i „Wszystko za nie więcej niż 29 zł”. W pierwszym przypadku użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne w Polsce, natomiast w drugim również nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 10 GB internetu, w tym 1,46 GB do wykorzystania w roamingu UE.

Włączenie obu nowych usług jest bezpłatne i oczywiście łączą się one z ofertą „Im dłużej, tym lepiej”. Dla przypomnienia – chodzi w niej o to, że po pół roku liczba dostępnych GB ulega podwojeniu, po roku zwiększa się dwuipółkrotnie, a po dwóch latach trzykrotnie.

Źródło: Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona