Złącze Smart Connector nie dla iPhone’a 7 | Tabletowo.pl

Złącze Smart Connector nie dla iPhone’a 7

Dołącz do dyskusji 0

Każda kolejna generacja iPhone’a otrzymuje funkcje i wyposażenie, których na próżno szukać u poprzedników. Jednym z nich miało być złącze Smart Connector, znane z iPadów Pro. Jednak według najnowszych przecieków, ten element nie znajdzie się na „pokładzie” iPhone’a 7.

Złącze Smart Connector w iPadach Pro umożliwia podłączenie dedykowanej klawiatury (Smart Keyboard). Zastanawiające więc było przeznaczenie tego elementu w tegorocznych iPhone’ach. Kto bowiem chciałby korzystać z takiego akcesorium w przypadku smartfona?

Mówiło się jednak, że Smart Connector w iPhone’ach mogłoby umożliwić m.in. bezprzewodowe ładowanie. Jak wiadomo, do tej pory żadne urządzenie z tej serii nie oferowało takiej funkcjonalności, więc jej pojawienie się na pewno byłoby jednym z filarów, na którym oparto by kampanię reklamową.

Nie da się ukryć, ze przeciek ten neguje wiele poprzednich doniesień, które uwzględniały obecność złącza Smart Connector na „pokładzie” iPhone’a 7. Zwłaszcza, że mogliśmy je zobaczyć również na różnych grafikach czy renderach.

Źródło: MacRumors

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona