Zgarnij od Plusa darmowy bilet na mecz PlusLigi lub Ligi Siatkarskiej Kobiet

Ponieważ sport to zdrowie, warto przynajmniej popatrzeć, jak inni go uprawiają. Plus umożliwia swoim klientom otrzymanie darmowego biletu na mecz siatkówki.

Reklama

Siatkarskie mecze ligowe mogą dostarczyć wielu emocji, co rozumie Plus, udostępniając swoim klientom darmowe bilety na PlusLigę oraz Ligę Siatkówki Kobiet. Zamiast fizycznych biletów, dostaniemy bezpłatne kody, które można wymienić na 2 bilety w kasie hali sportowej lub punkcie informacyjnym.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeśli posiadamy numer na kartę w Plusie, trzeba doładować swoje konto za minimum 25 zł – jednorazowo lub jako suma zasileń w ciągu 90 dni. W konkursie mogą wziąć udział także klienci korzystający z usług kontraktowych (abonament, mix, internet). Kolejne kroki i warunki to:

Reklama
  • wysłać SMS-em hasło meczu, w którym chce się uczestniczyć na bezpłatny numer 80808, a jeżeli klient posiada tylko ofertę internetową to na numer 661001230,
  • na każdy mecz rozdane będzie 5 podwójnych e-kodów, które należy wymienić w kasie hali sportowej na 2 bilety,
  • jeden klient może otrzymać jeden podwójny e-kod na każdy mecz,
  • o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń.

Skąd wziąć kod? Tabela z listą meczów na bieżący tydzień i wykazem haseł SMS będzie publikowana w każdy poniedziałek z na www.plus.pl/siatkowka_liga.

Planowanych imprez jest w tym momencie kilkanaście, ale ze względu na spodziewane duże zainteresowanie, lepiej pośpieszyć się z wypełnianiem warunków uczestnictwa w promocji, jeśli zależy nam na jednym z wymienionych meczów.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu „Bilety na mecze Ligowe Siatkówki” są dostępne w jego Regulaminie oraz na specjalnej stronie Plusa.

źródło: informacja prasowa