Zestawienie 13 tabletów w jednym miejscu - Tabletowo.pl

Zestawienie 13 tabletów w jednym miejscu

Tabletowo.pl Zestawienie 13 tabletów w jednym miejscu Nowości Porównania

Redaktorzy TabletCommunity poświęcili trochę czasu i przygotowali tabelkę zestawiającą ze sobą aż trzynaście – ich zdaniem – najciekawszych tabletów. Pod uwagę wzięli: wagę i grubość urządzeń, wielkość i rozdzielczość ekranu, procesor, ilość pamięci wewnętrznej i możliwość jej rozszerzenia, aparat i kamerkę, wszelkiego rodzaju łączność oraz baterię. Zobaczcie jak w tym porównaniu wypadły tablety, na których pojawienie się na polskim rynku czekacie najbardziej!

Tabletowo.pl Zestawienie 13 tabletów w jednym miejscu Nowości Porównania

*aby powiększyć – kliknij na grafikę

Jak widzicie, najwięcej gwiazdek otrzymała Motorola Xoom (najmniej za grubość i wagę – 12,9 mm, 730g), będąca ex aequo z Samsungiem Galaxy Tab 10.1 (najmniej gwiazdek za brak slotu kart pamięci i niewiele wariantów łączności).

Warto wspomnieć także o tabletach, które zajęły kolejne miejsca: LG Optimus Pad, Iconia Tab A500 oraz Asus Eee Pad MeMo. Nie sposób nie wspomnieć, że w tym zestawieniu iPad 2 znalazł się dopiero na siódmym miejscu. Z kolei miejsce trzynaste okupuje HTC Flyer

Dajcie znać jaka jest Wasza hierarchia ciekawych tabletów i czy zgadza się z powyższą tabelką.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona