Zenfone 5 i Zenfone 6 zaktualizowane do Lollipopa – w Europie | Tabletowo.pl

Zenfone 5 i Zenfone 6 zaktualizowane do Lollipopa – w Europie

Dołącz do dyskusji 0

Chyba wszyscy doskonale pamiętają sytuację z wprowadzaniem serii Zenfone pierwszej generacji na polski rynek. Mimo oficjalnej prezentacji w styczniu podczas CES 2014 na półkach sklepowych w naszym kraju pojawiła się dopiero na przełomie września i października. Ale gdy już zadebiutowały, cieszyły się sporym zainteresowaniem potencjalnych klientów. A teraz ci nie mogą jakoś specjalnie narzekać, bo właśnie otrzymali aktualizację do Androida 5.0 Lollipop.

Ledwie kilka dni temu pisałam, że wszystkie trzy smartfony składające się na pierwszą serię Zenfone, czyli Zenfone 4, Zenfone 5 i Zenfone 6 już dostały nowszą wersję oprogramowania. O ile w przypadku pierwszego z nich, czyli najmniejszego, była mowa również o rynku europejskim, tak w pozostałych dwóch w grę wchodziła wersja wyłącznie tajwańska (TW).

Od wczoraj na oficjalnej stronie Asusa można znaleźć europejską wersję oprogramowania przeznaczonego dla Asusa Zenfone 5 (A501CG)i Asusa Zenfone 6 (A600CG) – WW. Jeśli więc jesteście w posiadaniu jednego z tych dwóch produktów – możecie zaktualizować swoje telefony.

Aktualizacja w trybie OTA powinna się pojawić lada dzień.

Dzięki wszystkim za info!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona