Wyciekły zdjęcia odnowionego Samsunga Galaxy Note 7R 16
Galaxy Note 7 bez logo Samsunga

Wyciekły zdjęcia odnowionego Samsunga Galaxy Note 7R

Wszyscy wiedzą dlaczego Samsung Galaxy Note 7 musiał zostać wycofany z rynku i większość wie o tym, że na Dalekim Wschodzie firma planuje sprzedawać „poprawione” wersje tego smartfona. Niektórzy może łudzili się, że w odświeżonej edycji ostatniego Note’a zajdą jakieś istotne zmiany wizualne. Jeśli tak, to teraz mogą zrewidować swoje oczekiwania.

Tak, to ten sam smartfon, którego obudowa jest wykonana ze szkła i metalu. Jedyna różnica dotycząca warstwy wizualnej to duża litera „R”, która pojawia się przy rzędzie napisów na pleckach urządzenia.

Wyciekły zdjęcia odnowionego Samsunga Galaxy Note 7R 17

Z doniesień wynika, że phatblet zostanie wypuszczony na wschodnie rynki pod nazwą Galaxy Note FE, czyli „Fandom Edition”. Skąd więc litera „R” na obudowie? Jest kilka opcji. Może być tak, że te zdjęcia są fałszywe. Inną opcją jest to, że smartfon pojawi się na rynku (jednak) pod nazwą Galaxy Note 7R. Naprawdę trudno powiedzieć.

Wyciekły zdjęcia odnowionego Samsunga Galaxy Note 7R 18

Jakkolwiek jest, to odnowiona wersja Samsunga Galaxy Note 7 jest faktem i jej powtórne wejście do Korei Południowej na pewno będzie miało miejsce już niedługo. Technikalia urządzenia nie ulegną niemal żadnym modyfikacjom względem pierwotnej wersji. Zmniejszona zostanie tylko bateria (z 3500 mAh do 3200 mAh). Systemem, który będzie zainstalowany „na start”, będzie zaś Android Nougat.

 

źródło: DroidHolic