Zapowiedzi przed MWC 2014 | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Zapowiedzi przed MWC 2014

Dołącz do dyskusji 0

Z pewnością zauważyć można mniejszą aktywność na naszej stronie przez ostatnie kilkanaście godzin. Jednak jest tego prosty powód – to typowa „cisza przed burzą”. Co zatem jest tym punktem kulminacyjnym? Oczywiście targi Mobile World Congress 2014, które rozpoczną się już w ten poniedziałek i będą trwały aż do czwartku (24 – 27 lutego). Jednak nie wszystkie firmy mają zamiar czekać tak długo i już teraz prezentują tzw. ‚teasery’ .

Zanim jednak o nich, kilka słów od naszej szalonej podróżniczki Kasi, która już oczekuje w Barcelonie na rozpoczęcie całej imprezy. ;-)

Wracając do „teaserów” – czyli swojego rodzaju zapowiedzi czegoś, bez podawania konkretów – na pierwszy ogień idzie Sony. Japońska firma udostępniła ostatnio bardzo krótki filmik, w którym to zapowiada „nadejście czegoś niezwykłego”. Bardzo możliwe, że dotyczy to tabletu Xperia Tablet Z2, o którym były już pewne przecieki wcześniej.

Samsung natomiast swoim filmikiem pozbywa nas praktycznie wszelkich wątpliwości, czy na targach pojawi się model Galaxy S5.

https://www.youtube.com/watch?v=y42eQJmGbxk

I na samym końcu pozostaje Lenovo. Producent udostępnił na swoim twitterowym profilu krótki wpis, w którym to można przeczytać o istnieniu „pewnej tajemnicy” tej chińskiej firmy.

Bardziej jednak niż tekst zainteresować może załączone zdjęcia części pewnego tabletu. Jaki to może być model, o jakich specyfikacjach, czy pod jakim systemem działający? Wszystko jest aktualnie rzeczywiście „tajemnicą”.

I to by było aktualnie na tyle. Miejcie pewność, że tak szybko jak tylko pojawią się nowe informacje, z pewnością Was o tym powiadomimy!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona