Sony Xperia Tablet Z2 na pierwszych zdjęciach prasowych. Wciąż nieoficjalnie

sony-xperia-tablet-z2-leak-ahead-mwc2014

Im bliżej poniedziałku, czyli między innymi konferencji prasowej Sony podczas targów MWC 2014 w Barcelonie (i Samsunga…), tym więcej informacji na temat interesującego nas, nadchodzącego tabletu japońskiego koncernu, pojawia się w sieci. Poza dość obszernymi danymi dotyczącymi jego parametrów technicznych, do sieci, za sprawą dwóch użytkowników Twittera, evleaks i gadgetleaks, trafiły pierwsze zdjęcia prasowe przedstawiające Sony Xperia Tablet Z2.

Jak wynika z najnowszych informacji, produkt ten będzie kolejnym najcieńszym w ofercie Sony – jego obudowa ma mieć ledwie 6,4 mm grubości (jeszcze mniej niż poprzednik: 6,9 mm). Pozostałe wymiary mają być podobne do Xperia Tablet Z: 266 x 172 x 6,4 mm (vs 266 x 172 x 6,9 mm). Tablet ma ważyć 426 g w wersji WiFi i 439 g z LTE.

Wiadomo, że Xperia Tablet Z2 będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Patrząc na załączone zdjęcia prasowe trudno nie odnieść wrażenia, że pod względem wzornictwa tablet nie będzie zbytnio różnił się od swojego poprzednika.

Wśród parametrów Sony Xperia Tablet Z2 ma się znaleźć wyświetlacz o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 2,3GHz, 3GB RAM oraz Android 4.4 Kit Kat. Do naszej dyspozycji ma być aparat 8 Mpix, kamerka 2 Mpix, slot kart microSD, 16GB pamięci wewnętrznej, WiFi, LTE oraz akumulator o pojemności 6000 mAh.

Oficjalna premiera Sony Xperia Tablet Z2 już za kilka dni.

sony-xperia-tablet-z2-leak-ahead-mwc2014-2

źródło, źródło, źródło

Komentarze

  • Roman

    Kolejne wspaniałe cacko!!! Szkoda że tylko można sobie poczytać o tych wszystkich nowościach,co chwile lepsze wspanialsze-No chyba że się jest BOGACZEM to ech !

  • Ta ogromna ramka wokół ekranu… Czy SONY nie nauczyło się niczego po premierze iPada Air?

    • Ibad nie ma wyświetlacza z telewizora. TV-zory mają ramki.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona