Total War: Warhammer III

Na to czekało wielu graczy! Zapowiedziano Total War: Warhammer III

I oto jest – SEGA oficjalnie zapowiedziała Total War: Warhammer III, tj. kolejną odsłonę lubianej i wysoko ocenianej serii gier strategicznych. Co najlepsze, w tytuł ten zagramy jeszcze w tym roku!

Zapowiedź Total War: Warhammer III

Czas na zakończenie trylogii – SEGA wraz z Creative Assembly zapowiadają najnowszą i zarazem finałową odsłonę serii Total War: Warhammer. Jeszcze w tym roku będziemy mogli stoczyć ogromne bitwy pomiędzy armią demonów a wysłannikami ze świata śmiertelników.

W Total War: Warhammer III będziemy mieli okazję poznać debiutujące na ekranach komputerów rasy Kislev i Cathay, jak również frakcje Bogów Chaosu – Khorne’a, Nurgle’a, Slaanesha i Tzeentcha. Do całości wprowadza nas poniższy zwiastun fabularny gry:

Niestety nie zdradzono jeszcze praktycznie żadnych informacji odnośnie rozgrywki Total War: Warhammer III, choć tu raczej spodziewałbym się ewolucji, a nie rewolucji – ale chyba fani właśnie na to liczą. Twórcy na razie zdradzili tylko, że sama gra ma być „strategią na niespotykaną dotąd skalę”, aczkolwiek na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać.

Tak samo, jak i na ogłoszenie dokładnej daty premiery. Na razie zdradzono tylko, że Total War: Warhammer III zadebiutuje jeszcze w tym roku na PC wraz z polskimi napisami. Ciekawostką jest to, że tak samo, jak w drugiej części Total War: Warhammer, tak i w „trójce” będziemy mogli połączyć grę z poprzednimi odsłonami. Tak więc dla prawdziwych fanów serii szykuje się kolejne przejście całej trylogii na jednej ogromnej mapie!

Za produkcję gry odpowiada utalentowane i doświadczone studio Creative Assembly, które ma na swoim koncie już dwie poprzednie odsłony cyklu Total War: Warhammer, wiele innych pobocznych gier z serii Total War i fenomenalny horror Obcy: Izolacja (swoją drogą ciekawe portfolio). Tak więc o jakość trzeciej części Warhammera raczej nie musimy się martwić.

Grę możecie już zakupić w przedsprzedaży na Steam i Epic Games Store, a także na oficjalnej stronie producenta.